Güzel ülke bayrağı nasıl yapılır?

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar kendi kafamda hayali bir ülke bulup bunu Minecraft'ta hayata geçirmeyi düşünüyorum. (isterseniz beraber oynayabiliriz.) Güzel gözüken bir ülke bayrağı nasıl yapılır? Kendi yaptıklarımın hepsi çok kötü. Direkt 3 şeritli olsunda istemiyorum. Nasıl renkler kullanabilirim veya yapabilecek var mı? Ayrıca benimle oynamak istiyorsanız buraya yazabilirsiniz. Toxic olmayın yeter.
Şu an düşünüp beğenmediğim bayrak:

1663253074940.png

Bence açık maviyi falan kullanın. Hem güzel bir renk hem de anlamı güzel. Özgürlüğü ve Türklüğü temsil ediyor diye biliyorum.

Arkadaşlar kendi kafamda hayali bir ülke bulup bunu Minecraft'ta hayata geçirmeyi düşünüyorum. (isterseniz beraber oynayabiliriz.) Güzel gözüken bir ülke bayrağı nasıl yapılır? Kendi yaptıklarımın hepsi çok kötü. Direkt 3 şeritli olsunda istemiyorum. Nasıl renkler kullanabilirim veya yapabilecek var mı? Ayrıca benimle oynamak istiyorsanız buraya yazabilirsiniz. Toxic olmayın yeter.
Şu an düşünüp beğenmediğim bayrak:

Eki Görüntüle 1518345
Survival sunucusu mu?

Nazizm'i temsil eden simge değildir, Oz Damgası'dır. Türklüğün rengi olan Turkuaz kullanılmıştır, Oz Damgası ve Türk bayrağının birleşimi bir dörtgenin içindedir. Bu dörtgen iki üçgenin birleşiminden oluşur ve anlamı şudur; Davud yıldızındaki iki üçgen su ve ateşi temsil eder, ateş ve suyun birleşmesi ile oluşan kül toprağa olam yararından Türklere benzer.

25BE8252-B770-474C-B45B-81C645F132DF.jpeg

Dediğim gibi asla Nazizm’i temsil etmez! Oz Damgası’dır. @ReisenUdongeinInaba

nazizm'i temsil eden simge değildir, oz damgası'dır. türklüğün rengi olan turkuaz kullanılmıştır, oz damgası ve Türk bayrağının birleşimi bir dörtgenin içindedir. Bu dörtgen iki üçgenin birleşiminden oluşur ve anlamı şudur; davud yıldızındaki iki üçgen su ve ateşi temsil eder, ateş ve suyun birleşmesi ile oluşan kül toprağa olam yararından türklere benzer.

Eki Görüntüle 1518379

Dediğim gibi asla Nazizm'i temsil etmez! Oz damgası'dır. @ReisenUdongeinInaba

Hocam bayrak güzel ancak Minecraft'ta insa etmesi biraz daha kolay bir şey yapabilir misiniz? Ellerinize saglik bu bayrakta guzel olmus.

Geri
Yukarı