Güzelim marka Apple'ın saçmalığı

Yok ben Android kullanmıyorum iOS kullanıyorum iPhone 6s.
O zaman Apple cihazların Androidlere kıyasla kat kat daha stabil çalıştığını, 2-3 yıl daha fazla güncelleme aldığını, oyun performansında çok daha ileride olduğunu ve ekosistemin ne kadar güçlü olabiliceğini biliyor olmanız ve Apple'ı linçlemiyor olmanız lazım.
Yok ben Android kullanmıyorum iOS kullanıyorum iPhone 6s.
Telefonunuz 6 yıllık ama geçen yıl güncelleme aldı böyle düşünün bunu yapana Android yok.

Gördüğüm en boş, en sığ, en cahilce argümanları sunmuş konu açan kişi. Apple her yıl yaptığı yenilikleri tepe tepe yazıyor, gir oku. Tasarımı senin isteğine göre neden değiştirsinler? Hangi sosyolojik argümana dayanarak bu tasarımla çok satamaz diyebiliyorsun?
Ben keskin kenarlı iPhone 4-5 kasalarını seviyorum ve benim için bu yıl tasarımlar harika oldu. Adamlar ön tarafa kocaman yüz tarama koydular, çentik küçülecek ancak bunlar kullanıcılar için büyük sorun mu? Görüntünün ortasında kamera deliği olmasından iyidir.
Telefon piyasasında deprem yaşanacağı falan yok. Sadece insanların şaşıracağı yenilikler artık gelmiyor. Çünkü eski kamera lensleri de ekran kaliteleri de insanları halen tatmin edici düzeyde. Bundan sonraki süreçte M1 işlemcide gördüğümüz şekilde ARM işlemci güçlerinin artmasıyla Switch'te gördüğümüz grafik kalitesinde oyunları telefon, tablet ve fansız laptoplarda oynayabileceğiz. Telefonları televizyonlara yansıtarak oyun oynamak, yaz yazmak vs. yaygınlaşacak. Çünkü tv üreticileri artık Apple cihazlar dahil ekran yansıtmayı desteklemeye başladılar. Pil teknolojileri gelişmedikçe radikal değişiklik ve teknolojileri görmek zor artık. Şarj sorunu ortadan kalktıktan sonra şeffaf, ince, çerçevesiz vs. telefonları görebiliriz.

Son düzenleme:
Gördüğüm en boş, en sığ, en cahilce argümanları sunmuş konu açan kişi. Apple her yıl yaptığı yenilikleri tepe tepe yazıyor, gir oku. Tasarımı senin isteğine göre neden değiştirsinler? Hangi sosyolojik argümana dayanarak bu tasarımla çok satamaz diyebiliyorsun?
Ben keskin kenarlı iPhone 4-5 kasalarını seviyorum ve benim için bu yıl tasarımlar harika oldu. Adamlar ön tarafa kocaman yüz tarama koydular, çentik küçülecek ancak bunlar kullanıcılar için büyük sorun mu? Görüntünün ortasında kamera deliği olmasından iyidir.
Zaten kasayı değiştirmelerinin sebebi iPhone 11'in elden kolayca kayıyor olması kafalarına göre değiştirmiyorlar.

Geri
Yukarı