Güzellik salonu için hosting önerisi

Emirhan145

Hectopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
İyi günler. Güzellik salonu açtık ve salonumuz için bir sitemizin olmasını istiyoruz. Normal haber sitesi gibi ama konuların güzellik, sağlık, yaşamla ilgili hali. Ekstradan randevu sisteminin de olması lazım. Daha önceden bir tecrübemiz yok. Tek bildiğim domain ve host almamızın gerektiği. Hangi firmadan almalıyız? Tek başımıza yapabilir miyiz? Ya da yaptırabilir miyiz? Fiyatları nedir? Sitemizin ön planda olmasını istiyoruz bunun için ek paket mi almalıyız? SEO bu işe mi yarıyor? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

GoDaddy ile hem hosting hemde domain alabilirsiniz. Ama hiç bilmiyorsanız bu işi profesyonel birine bırakmanız gerekli. Sitenizi görmek isterim :D

Ben 15 yildir mediatemple kullaniyorum, bir kere bile sorun yasamadim. Hiz, servis, kalite konusunda kesinlikle tavsiye ederim.

İyi günler. Güzellik salonu açtık ve salonumuz için bir sitemizin olmasını istiyoruz. Normal haber sitesi gibi ama konuların güzellik, sağlık, yaşamla ilgili hali. Ekstradan randevu sisteminin de olması lazım. Daha önceden bir tecrübemiz yok. Tek bildiğim domain ve host almamızın gerektiği. Hangi firmadan almalıyız? Tek başımıza yapabilir miyiz? Ya da yaptırabilir miyiz? Fiyatları nedir? Sitemizin ön planda olmasını istiyoruz bunun için ek paket mi almalıyız? SEO bu işe mi yarıyor? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.
Domainin ucuz olan herhangi bir şirketten alabilirsiniz fakat hosting önemlidir. Hızlı bir host tercih etmeniz sitenizin daha hızlı yüklenmesine bu da Google da daha üst sıralara çıkmanıza sebep olur. Ben kendi web sitemde "güzel hosting" firmasını tercih ettim. Şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Bunun dışında dilerseniz Turhost, Veridyen gibi sitelere bakmanızı öneririm.

SEO paketi alınmalı mı? Fiyatına göre değer mi?
Linux hosting ve Wordpress hosting farkı nedir? Hangisi alınmalı?
Birde e posta mevzusu nedir? Sayısı fazla olursa ne fark eder?

Son düzenleme:
SEO paketi alınmalı mı? Fiyatına göre değer mi?
Linux hosting ve Wordpress hosting farkı nedir? Hangisi alınmalı?
Birde e posta mevzusu nedir? Sayısı fazla olursa ne fark eder?

Wordpress alt yapısıyla bir blog oluşturabilirsiniz. Hazır temalardan bir tane satın alıp kullanabilirsiniz. Bunun için buraya bakabilirsiniz.

Linux hosting ile wordpress hosting arasında aslında hiç bir fark yok hepsi aynı.
Sadece wordpress hosting de sunucu bazlı eklentiler ve bazı ayarlar wordpress alt yapısına daha uygun optimize edilmiş şekilde.
Linux sunucu da wordpress sorunsuz çalıştırıyor.

E-posta sayısı ne oluyor demişsin onu tam anlayamadım? Sanırım bazı hosting şirketlerinde hosting paketleri içerisinde yer alan "x" e-posta yazıyor onu kastediyorsunuz. Çok dikkate almayın zira genelde 1 e-posta adresi kullanıyor herkes. Örnek; [email protected]

Yeni konular

Geri
Yukarı