Guitar rig kötü ses sorunu

serdar0766

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Konyaaltı/Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar behringer UMC202HD ses kartı aldım, guitar rig de clean tonlarda çalarken hiçbir problem görülmüyor. Ancak distortion ile çalarken tüm sesler birbirine giriyor, 1 telden fazla vurduğum an karışıyor sesler, çok kötü bir ses çıkıyor ortaya. Diğer yabancı forumlarda da araştırdım başka behringer UMC202HD sahipleri de aynı sorunu yaşıyorlarmış, bu sorunun neden kaynakladığı hakkında hiçbir fikrim de yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz geç ama cevaplayayım. Line'ı yarımın biraz altına çek, Output'u yarımın biraz üstüne çek. Gate'İ sonuna kadar aç ve uygun amfiyi kullanmayı unutma. Ben sorunu bu şekilde çözmüştüm.

Selamlar behringer UMC202HD ses kartı aldım, guitar rig de clean tonlarda çalarken hiçbir problem görülmüyor. Ancak distortion ile çalarken tüm sesler birbirine giriyor, 1 telden fazla vurduğum an karışıyor sesler, çok kötü bir ses çıkıyor ortaya. Diğer yabancı forumlarda da araştırdım başka behringer UMC202HD sahipleri de aynı sorunu yaşıyorlarmış, bu sorunun neden kaynakladığı hakkında hiçbir fikrim de yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ben de kullanıyorum ama hiç öyle bir sorun yaşamadım.
LINE ve PAD tuşu basılı olsun gain çok az açık olsun uygulamada ise input gain 4-5 output volume açık olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı