Gunnar Gözlükleri Hakkında Bilgi

Magura

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar ben uzun süre bilgisayar başında oyun oynuyorum duyduğuma göre gunnar gözlükleri varmış bunun hakkında bana bilgi verir misiniz verdiğim paraya değer mi

Alımı yaparken şuna dikkat edin. Oyun için mi yoksa normal bilgisayar kullanımı için alacaksınız.

Ürünü kullanan arkadaşlarım var. Göz kuruluğunu önlediği söylenmekte hatta oyuncu olarak kullan arkadaşlarım renkleri daha renkli daha canlı görüntü olduğu bilgiler arasında. Bütçeniz uygun ise almanızı öneririm.

Bende de bir tane var. Ama benimkini doktor verdi. :D 0.7-09 şeklinde. Değişik bir gözlüğüm var. Daha iyi odaklanmamı ve renkleri daha iyi okumamı sağlıyor. 200 lira mı ne ödemiştim ben. Devletin indirimi babamın pazarlığı falan derken 150'ye geldi sanırım. Bazen büyük farklar yaratsa da bazen işe yaramaz oluyor ve çoğu zaman kullanmaya üşeniyorsun.

Bende ilk defa duyup siteden incelemeye başladım. Kendi kullanım alanını seçmen için güzel bir rehberi var grafiksel olarak. Oyuncular ve sağlıkları için gerçekten önemli bir araç.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı