Guvenilir Minecraft Premium hesap nereden alinir?

Vahidbaki

Hectopat
Yer
Azerbaycan
Daha fazla  
Meslek
Gamer
Oncelikle selamin aleyukum, Minecraft'a uzun yillar sonra tekrar başlamak istiyorum ama malum Premium fiyatları 26-7 dolar olmuş. Mojang'ın sitesinde, bu durumda benim de param yetmiyor. 27 dolar az para değil yani, ben de ikinci el hesap arıyorum. Güvenebilecegim maili değişen, hesap satan site var mıdır veya Minecraft indirime girer mi yilbaşında? Beklemeli miyim sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hiçbirisine güvenilmez.
Kendi sitesinden almak dolandırılma ihtimalini sıfıra indirir pahalı da olsa.
Yok yok hiçbirinde umut yok kendi sitesinden başka hiçbirisi güvenilir değil.
Şimdi şey diyeceğim desem 2 dk. Sonrasında ceza yerim.
Boş verin anlayan anladı işte ne olursa olsun kendi sitesinden başka hiçbirisi güvenilir değil...

Oncelikle selamin aleyukum, Minecraft'a uzun yillar sonra tekrar başlamak istiyorum ama malum Premium fiyatları 26-7 dolar olmuş. Mojang'ın sitesinde, bu durumda benim de param yetmiyor. 27 dolar az para değil yani, ben de ikinci el hesap arıyorum. Güvenebilecegim maili değişen, hesap satan site var mıdır veya Minecraft indirime girer mi yilbaşında? Beklemeli miyim sizce?

2.el hesapların garantisi pek yok sana önerim orijinal sitesinden al.

Durmaplay üzerinden key olarak satın almıştım 180TL gibi bir ücrete. Bir sorun yaşamadım. Diğer arkadaşların dediği gibi orijinal sitesinden başka hiçbir yere güven olmaz ama Durmaplay güvenilirdir üstelik key olarak aktifleştiriyorsunuz, gayet sorunsuz. 180TL veremem derseniz Microsoft Store üzerinden Windows 10 Edition alabilirsiniz 85TL ücretle.

Yeni konular

Geri
Yukarı