H etiketi nedir?

EmreTRk

Decapat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Merhaba. Mybb kullanığım ve hala yapım aşamasında olan bir forumum var. Açmadan önce SEO puanımı olabildiğince yüksek tutmaya çalışıyorum. Şu anda analizlerden ortalama 70-75 puan alıyorum. Ama bir konu yüzünden puanım düşük. Nedir bu H etiketi?

Biraz araştırma yaptım ama bitürlü anlayamadım.
Site etiketleri gibi İndex'e yazarak falanmı belirliyoruz? Nerelerde kullanıyoruz?

Bilen arkadaşlar bir el atarsa sevinirim. Siteyi bekletiyorum şu an sır bu problem için.

H Etiketleri, Sayfadaki Başlık Sıralamalarını Yapan Bir Bileşen Olarak Söyleyebilirim. Sırasına Göre Yukarıdan Aşağıya Doğru Kullanılmalıdır Ve H1 En Fazla 1 Adet Olabilir Her Sayfada.

Baslık 1 [ H1 ]
Baslık 2 [ H2 ]
Baslık 3 [ H3 ]
Baslık 4 [ H4 ]
...

Diye Gider..

Makalelerde Ve Anahtar Kelimelerde Kullanılır. İndex lenme Yada Google deki Görünürlüğü İle İlgili Hiçbir Alakası Yoktur.

H Etiketleri, Sayfadaki Başlık Sıralamalarını Yapan Bir Bileşen Olarak Söyleyebilirim. Sırasına Göre Yukarıdan Aşağıya Doğru Kullanılmalıdır Ve H1 En Fazla 1 Adet Olabilir Her Sayfada.

Baslık 1 [ H1 ]
Baslık 2 [ H2 ]
Baslık 3 [ H3 ]
Baslık 4 [ H4 ]
...

Diye Gider..

Makalelerde Ve Anahtar Kelimelerde Kullanılır. İndex lenme Yada Google deki Görünürlüğü İle İlgili Hiçbir Alakası Yoktur.
Yani benim bu etiketleri konularda herhangi bir şekilde belirtmem gerekli mi? Yoksa otomatik olarak kullanım sıklığıma göremi belirleniyor?

Yani benim bu etiketleri konularda herhangi bir şekilde belirtmem gerekli mi? Yoksa otomatik olarak kullanım sıklığıma göremi belirleniyor?

Genellikle H etiketi Blog gibi alanlarda kullanılır, normal post'larda h etiketleri yerine yazı fontu büyültme vs kullanılır. burada olduğu gibi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı