H100i v2 uyumlu kasa tavsiyesi

Miraclee

Hectopat
Daha fazla  
İndirimdeyken almis oldugum H100i v2 Corsair sivi sogutmam var. Yeni topladigim sistem icin Aerocool Battle Hawk kasa almistim ama sonuc husran tabi sogutucu kasaya uyumlu degil. H100i v2 uyumlu kasa onerebilir misiniz lutfen. Bide H100i ve H100i V2 arasinda bi uzunluk kisalik yada calisma farki var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirimdeyken almis oldugum H100i v2 Corsair sivi sogutmam var. Yeni topladigim sistem icin Aerocool Battle Hawk kasa almistim ama sonuc husran tabi sogutucu kasaya uyumlu degil. H100i v2 uyumlu kasa onerebilir misiniz lutfen. Bide H100i ve H100i V2 arasinda bi uzunluk kisalik yada calisma farki var mi?
Çoğu 240MM radyatör destekleyen kasa, H100i V2'yi de destekler diye tahmin ediyorum. Ve bildiğim kadarıyla uzunluk farkı yok, kronik sorunlar düzeltilmişti sanırsam. Ayrıca bütçe belirtmemişsiniz. O yüzden F/P kasalardan önereceğim. Kasa olarak Aerocool Aero 800 veya Dark N10 işinizi görür diye tahmin ediyorum :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı