H1vezZz sistemi nasıldır?

Elftaşı

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar aşağıdaki sistem iyi mi sizce?

Ben pek anlamam ama önerilen işlemciyi 11600K 3.90 ile değiştirdim. Doğru mu yaptım ve diğer parçalar nasıl?

Güzel sistem. HDD de eklerseniz tadından yenmez. Varsayılam işlemci de besler gibime geliyor o kartı, neden değiştirdiniz anlamadım. Hocam daha iyi yardımcı olacaktır.
@kino

Biraz araştırdım. İyi bir fiyata benziyor. Pek sıkıntı göremedim. Birşey diyemicem. RTX 3050li sistemler ile arasında 1000 TL fark oluyor. "MEH" derim ben.

CS'nin sistemi vardı. 12999 TL. O bitti. Stoklara ne zaman gelir bilmem. O bitince biraz daha araştırdım ve bunu buldum. Arasında 500 TL fark var. Onda da üç fanlı ekran kartı vardı bunda da. Tek fark işlemci. 5600X ile önerilenle değiştirdiğim 11600K işlemcinin karşılaştırma videosunu izledim. Neredeyse aynı ama dediğim gibi donanım da pek bilgim olmadığı için sormak istedim. Ona göre sipariş vermek istiyorum.

@Elftaşı hocam GameGaraj sitesine de bakabilir misiniz? Güzel indirimler mevcut şu an.

CS'nin sistemi vardı. 12999 TL. O bitti. Stoklara ne zaman gelir bilmem. O bitince biraz daha araştırdım ve bunu buldum. Arasında 500 TL fark var. Onda da üç fanlı ekran kartı vardı bunda da. Tek fark işlemci. 5600X ile önerilenle değiştirdiğim 11600K işlemcinin karşılaştırma videosunu izledim. Neredeyse aynı ama dediğim gibi donanım da pek bilgim olmadığı için sormak istedim. Ona göre sipariş vermek istiyorum.
14.400 TL oluyor, işlemciyi değiştirince. Siz o kadardan birşey olmaz derseniz alın. Ben bekleyeceğim de diyebilirsiniz.

14.400 TL oluyor, işlemciyi değiştirince. Siz o kadardan birşey olmaz derseniz alın. Ben bekleyeceğim de diyebilirsiniz.

CS'nin sistemini de yükseltince 14 bin oluyor. İlla ki upgrade etmek gerekiyor. Ben standart fiyattan bahsettim. İkisi arasında 500 TL fark var normalde.

@Elftaşı hocam GameGaraj sitesine de bakabilir misiniz? Güzel indirimler mevcut şu an.

Bakıyorum şuanda ama pek güvenim yok o siteye. Sinerji daha güvenli gibi geliyor. Bir de ürünlerin fotoğrafları yok. Ekran kartları üç mü, iki fanlı mı mesela bilmiyorum. Bilmediğim markalar ile PC dizmişler. Ekran kartları da Palit. Buna güvenmediğimden değil ama Gigabyte falan olmasını istiyorum.

Geri
Yukarı