H1Z1 için oyun bilgisayarı toplama

ertan deniz

Hectopat
Yer
ankara
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Şu anki bilgisayarımda H1Z1 en düşük grafiklerde den 50 FPS falan alıyorum ama oyundan zevk alamıyorum. Bunun için H1Z1 sağlam oynayacak bir PC'ye ihtiyacım var sadece H1Z1 diye düşünmeyelim ama iyi bir bilgisayar toplamam lazım. Önerilerinizi bekliyorum.
Limit: 3000-3500

Kardeşim gta 5 vs gibi oyunları bu bütçe ile ultrada rahatça oynayabilirsiniz ve fiyat monitör dahil mi değil mi bir de nereden satın almak istersin herhangi bir internet sitesi fark eder mi

Bu sistemi değerlendirebilirsin. Ama overclock yapamazsın. Bence çok da gerekmez.

Dosya Ekleri

• sistem3300tl.png
    sistem3300tl.png
    31,8 KB · Görüntüleme: 293
Hocam bence rx 480 çok daha iyi ve istersen crossfire da yapabilirsin çünkü anakarttan cf desteği var

Dosya Ekleri

• 1474912399000.png
    1474912399000.png
    50,4 KB · Görüntüleme: 149
Abartmak denemez, DX12 ve Vulkan'daki başarısı sayesinde abartmadan daha iyi denilebilir.

NVIDIA'nın avantajları da var kendine göre. Yazılımı, oyunlara desteği vesaire. RX 480 güzel bir kart, ama daha iyi olduğuna katılmıyorum.

Konunun başlığı "RX 480 mi GTX 1060 mı" değil, o yüzden bence bunu daha fazla tartışmayalım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı