H3 vs HS50

Altuğ karatekin

Hectopat
İki kulaklık arasında kaldım. Aralarında fiyat farkı da var ve bazı konularda birbirlerinden üstünler. Misal H3'te aktifleştirilebilen gerçeğe çok yakın 7.1 olduğu söyleniyor çoğu yerde. HS50 Pro da stereo bir kulaklık ve mikrofonu çıkartılabiliyor (kendi micim var). Onun dışında ikisi de güzel kulaklıklar. Siz hangisini tercih ederdiniz? Neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanal 7.1 olayının gereksiz olduğunu düşünüyorum. 7.1 özelliği, kesinlikle bir kulaklığı tercih edip etmeme sebebiniz olmasın. Çok önceden ben de almayı düşünüyordum ancak pek önerilmiyordu H3. Ben olsam mikrofonunun çıkarılmaması ve pek önerilmemesi sebebiyle HS50 alırdım.

Bu kulaklıkta aklımda ama HS50 Pro ile arasında kaldım. Özellikle Razer'in Mic performansı bayağı güzelmiş, eğer beklediğimdende iyise kendi Mic'imi satıp onunla devam edebilirim.

Sanal 7.1 olayının gereksiz olduğunu düşünüyorum. 7.1 özelliği, kesinlikle bir kulaklığı tercih edip etmeme sebebiniz olmasın. Çok önceden ben de almayı düşünüyordum ancak pek önerilmiyordu h3. ben olsam mikrofonunun çıkarılmaması ve pek önerilmemesi sebebiyle HS50 alırdım.

HS50 Pro da gayet güzel özellikle duruş açısından çok tatlı ve Mic'i çıkabiliyor o benim için güzel bir + ama işte stero bir kulaklık. Peki neden her yerde HS50 Pro öneriliyor bütün forumlarda çok övülüyor

Bu kulaklıkta aklımda ama HS50 Pro ile arasında kaldım. Özellikle Razer'in Mic performansı bayağı güzelmiş, eğer beklediğimdende iyise kendi Mic'imi satıp onunla devam edebilirim.

HS50 Pro da gayet güzel özellikle duruş açısından çok tatlı ve Mic'i çıkabiliyor o benim için güzel bir + ama işte stero bir kulaklık. Peki neden her yerde HS50 Pro öneriliyor bütün forumlarda çok övülüyor

Hocam stereo ise ne olmuş? 7.1 gerekli bir özellik değil, birçok profesyonel oyuncu da sesleri karıştırdığını iddia ederek 7.1'i kullanmıyor. Çok yüksek bütçedeki kulaklıkların 7.1 özellikleri belki kullanılabilir ancak bu bütçedeki ürünlerdeki 7.1 özelliği tamamen pazarlama stratejisi.

Hocam stereo ise ne olmuş? 7.1 gerekli bir özellik değil, birçok profesyonel oyuncu da sesleri karıştırdığını iddia ederek 7.1'i kullanmıyor. Çok yüksek bütçedeki kulaklıkların 7.1 özellikleri belki kullanılabilir ancak bu bütçedeki ürünlerdeki 7.1 özelliği tamamen pazarlama stratejisi.

Haklısınız ama Razer'ın Mic'i de çok kaliteli olduğunu söylüyorlar. Eğer öyleyse kendi Mic'imi satacağım.
ASUS TUF H7 nasıldır peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı