H510 5A-3060Ti vs. Aquarius 5A-3060Ti vs. Deluxe 5A-RX6600XT/6700XT

charmander1903s

Femtopat
Merhaba;

Aşağıda bulunan 3 sistemden birini almayı düşünüyorum. 3 sistemde de anakartı B550 olarak almayı planlıyorum. Sizce RAM, kasa, SSD, güç kaynağı gibi diğer bileşenlere bakınca hangisini tercih ederdiniz? RAM 3600 MHz olarak değiştirmeme gerek var mı, yoksa sistemlerdeki RAM'ler yeterli olur mu? Bu sistemler yerine tek bir satıcıdan alabileceğim daha iyi bir sistem mevcut ise önerebilir misiniz?

Not: 3 sisteme de bütçem yeterlidir. Sistemi 144 Hz 1080p monitör ile kullanacağım. Bilgisayar oyun amaçlı olarak kullanılacak olup NBA2K, FIFA, FM ve CoD gibi oyunlar oynayacağım. Alacağım sistemin beni 5-6 sene rahat bir şekilde götürmesini istiyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim, iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
6600 XT sistemi eliyorum baştan. 3060 Ti sistemler arasında ise Aquarius 5A daha iyi fiyatına oranla. Üzerindeki RAM'ler de kaliteli ve yeterlidir.

6600 XT sistemi eliyorum baştan. 3060 Ti sistemler arasında ise aquarius 5A daha iyi fiyatına oranla. Üzerindeki RAM'ler de kaliteli ve yeterlidir.

Cevap için teşekkür ediyorum. Sayın @messinicocugu siz de son olarak görüş belirtebilir misiniz? Döviz alıp başını gitmeden sistemi hafta sonu alayım yoksa daha da PC falan alamayacağız.

Cevap için teşekkür ediyorum. Sayın @messinicocugu siz de son olarak görüş belirtebilir misiniz? Döviz alıp başını gitmeden sistemi hafta sonu alayım yoksa daha da PC falan alamayacağız.

Hazır sistem almak zorunluysa Aquarius 5A al ama toplayabilirsen bu sistemi topla bence:
20700TL tutuyor sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı