H61 Yonga Setli Anakartta R9 270X Dar Boğaz Yaratır mı?

KryKrkyy

Hectopat
Daha fazla  
Satın alacağım ekran kartı:

Sapphire R9 270X DUAL-X OC GDDR5 2GB 256BİT DX11.2

Fakat işlemcim intel i3 3.10GHz, RAM 4 GB, işletim sistemim 32 bit. Anakartım ise PEGATRON IXSB-H61 DDR3. Sizce ekran kartı sistemde dar boğaz yaratır mı? Yaratmazsa bu sisteme kaç Watt değerinde bir PSU yeterli olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Minimum 500W tavsiye ediliyor. Muhtemelen Casper bir bilgisayarınız var. Anakart üreticinizin Web sayfası bile bulunmuyor. i3'ün hangi serisi olduğunu da yazsaydınız. H61 yonga seti 2. nesil Core ailesi dönemine ait ve siz i3 ailesinden bir işlemci kullanıyorsunuz. Açıkçası dar boğaz yaşanacağını düşünüyorum.

Ayrıca yenilik yaşamak istiyorsanız, önce sisteminizi 64-bit bir işletim sistemine güncelleyin...

Minimum 500W tavsiye ediliyor. Muhtemelen Casper bir bilgisayarınız var. Anakart üreticinizin Web sayfası bile bulunmuyor. i3'ün hangi serisi olduğunu da yazsaydınız. H61 yonga seti 2. nesil Core ailesi dönemine ait ve siz i3 ailesinden bir işlemci kullanıyorsunuz. Açıkçası dar boğaz yaşanacağını düşünüyorum.

Ayrıca yenilik yaşamak istiyorsanız, önce sisteminizi 64-bit bir işletim sistemine güncelleyin...
İşlemci modelim Intel Core i3 2100 CPU 3.10GHz. Bir de ben yonga seti falan fazla anlamıyorum kusura bakmayın. DayZ, Battlefield 4 vb. gibi oyunlar oynamak için alıyorum bu oyunlara göre bir ekran kartı önerir misiniz o zaman ? :) teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz ne kadar? Ayrıca AIDA64 ile anakartınızın tam modelini öğrenin. İşlemciniz çokta kötü sayılmaz, ancak anakartınız konusunda şüphelerim var.
resmini çektim http://i.hizliresim.com/m8Von0.png bu galiba bu anakartına en uygun ekran kartını bana söylermisiniz bütçem 550 TL dayz battlefield 4 GTA IV gibi oyunlari oynamak istiyorum şuan oynuyamiyorum ekran kartını allahın izniyle yarın vatandan alacagim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı