Çözüldü H97M-E anakartımda SSD gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

shiftgo

Centipat
Daha fazla  
Kioxia M.2 SSD aldım. Bilgisayarıma güzel bir şekilde yerleştirdim. Fakat BIOS menüsünde gözükmüyor. Arızalı diye düşündüm fakat Windows 10 kurmak istediğim de gözüküyor. Hatta kurulumu yapıyorum ve bitiyor. Bilgisayar tekrar yeniden başladığında ise otomatik olarak BIOS menüsüne atıyor. Kafam karıştı. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Rehber yardımcı olacaktır. Aynı mantık. @Recep Baltaş hocam, burada son sürüme güncelleyip yapıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamamdır hocam. Zaten bellek hazır ve menüye giriş yapılmış olarak gözüküyor. Ben de telefonda olduğum için tam net değil. Devam edin ve PC'yi kapatmayın. Rehbere göre yapın.

Çok teşekkür ederim hocam. Sabahtan beridir uğraşıyorum. Windows ekranı geldi sonunda. Resimlerin kötülüğü içinde kusura bakmayın. Tekrardan çok teşekkür ederim. Sağ olun varolun. İyi geceler.

SSD gözüküyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı