Haberlerde neden bilgisayarlarla ilgili haberler yayınlanıyor?

hebeleteste12

Femtopat
Daha fazla  
Aynı haberi 5 milyon kez yapmaktan bırakmadılar. Bir kere faydasını anlamadılar. Haberin sunucusu günde 8 saat Instagram'da gezince Instagram bağimlilik yapıyor demiyor. Bir kere de marketi gidip şu zamları göstermediler veya devlet okulunu göstermediler. Nedir bu bilgisayar sevdası? Bir de video oyunu diyorlar, video oyunu TV CD vb. takılıp oynanır bilgisayar bu. Cahilliğin yüz karası. Herhalde haber bulamayınca öcüsünü çocuklardan alıyorlar. Üstelik ailenin bunu görüp bana nutuk gibi anlatması? İngilizceyi sanırım melek gelip kafamı açıp kelimeleri doldurdu? Bir de dil bölümündeyim. Tüm sinirim bunu yazarken geçti, anlatırken bile komik.

Teknoloji çağında insanların kendini sanal alemde bir şeyleri görüp, bilip ve öğrenerek geliştirip köle olmayı bırakmasından korkuyorlar bence.

Aynı haberi 5 milyon kez yapmaktan bırakmadılar. Bir kere faydasını anlamadılar. Haberin sunucusu günde 8 saat Instagram'da gezince Instagram bağimlilik yapıyor demiyor. Bir kere de marketi gidip şu zamları göstermediler veya devlet okulunu göstermediler. Nedir bu bilgisayar sevdası? Bir de video oyunu diyorlar, video oyunu TV CD vb. takılıp oynanır bilgisayar bu. Cahilliğin yüz karası. Herhalde haber bulamayınca öcüsünü çocuklardan alıyorlar. Üstelik ailenin bunu görüp bana nutuk gibi anlatması? İngilizceyi sanırım melek gelip kafamı açıp kelimeleri doldurdu? Bir de dil bölümündeyim. Tüm sinirim bunu yazarken geçti, anlatırken bile komik.

Bir de ailelerimiz diyor ya bak uzmanlara konuşuyor işte şaşı olurmuşsun kör olurmuşsun zaten hayvan gibi ders çalışsan yine kör olacak gözün

+1000 katılıyorum size Online eğitimde günde 8 saat derse katıldığımiz zamanlarda melek gibi görülüyordu.

Okumamızı istiyorlar aslında iyi bir şey ama cehenneme çeviriyorlar olayı geçen annem ile babamla kavga ettim bu yüzden neymişte şaşı olurmuşum şu an tıp okuyan kuzenim gözlük takıyor çok çalışsan yine kör olacaksın.

Televizyon düşüşte insanlar özgür olan platformlara yöneldiler. Onlar da bu platformları yasaklayıp herkesi televizyona geri çekmek istiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı