Habersiz ve izinsiz Ziraat Bankası hesabı açılmış

benfurkansteel

Decapat
Yer
Bursa
e-Devlet'te rastgele gezinirken "Mevduat/Katılım fonu hesabı bulunun banka sorgulama" yerine girdim. Karşıma aşağıdaki yer çıktı. Garanti Bankası'nı staj için açtırmıştım. Ama Ziraat ile işim olmadı. Anlayanlar yardımcı olursa sevinirim.

1603841620450.png

vbios

Nanopat
e-Devlet'te rastgele gezinirken "Mevduat/Katılım fonu hesabı bulunun banka sorgulama" yerine girdim. Karşıma aşağıdaki yer çıktı. Garanti bankasını staj için açtırmıştım. Ama Ziraat ile işim olmadı. Anlayanlar yardımcı olursa sevinirim.

Eki Görüntüle 717351
Üstüne hesap açılmış olabilir.

Hatta hesabın üzerinden dolandırıcılık yapılıyorsa suçlusu sen olursun! Hemen kontrol etmeni öneririm.

Utku Girgin

Terapat
Süper Moderatör
Yer
Tekirdağ, Türkiye
Açılış tarihini ve şubesini sorgulamakta fayda var. En kesin bilgiyi müşteri hizmetleri verecektir. Bağlanması uzun sürüyor. Belki şubeye de gidilebilir.

Askerlik için olabilir durum öyleyse.

ApRa

Gigapat
Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alın.

Askerlik için gidince açılıyor gitmeden açılan görmedim. Yol parasını da PTT üzerinden alıyorsunuz. Başka bir şey vardır muhtemelen.

barancan5634

Decapat
Müşteri hizmetlerinizi aradığınız zaman direkt olarak kayıp/çalıntı bölümüne geçin yardımcı olurlar.

Darktower

Petapat
Askerlik için size sormadan açıyorlar. Acemi askerliği yapacağınız yerde kartı veriyorlar. Askeri kantinlerde vb. geçiyor. Hem de yaşlılar dışında Ziraat bankasına insan katmaya çalışıyorlar. Tabii boşa eylem, ama deniyorlar işte.

KS
benfurkansteel

benfurkansteel

Decapat
Yer
Bursa
Askerlik için size sormadan açıyorlar. Acemi askerliği yapacağınız yerde kartı veriyorlar. Askeri kantinlerde vb. geçiyor. Hem de yaşlılar dışında ziraat bankasına insan katmaya çalışıyorlar. Tabii boşa eylem, ama deniyorlar işte.

Eğer öyleyse bana haber vermeleri gerekmiyor mu? İznim olmadan banka hesabı açıyorlar.

Yukarı