Habersizce kafama sopayla vuran çocuk

KS
KS
Yiğit2007

Yiğit2007

Centipat
Katılım
14 Mayıs 2021
Mesajlar
475
Çözümler
3
Yer
Konya
Kesinlikle şikayetçi olun böyle tipler daha fazla türemesin.
Aslında "çocuktur" deyip geçmemeli, ben şahsen o çocuğu sopayı vurduğu yerde döverdim. Şikayet edin, şükür ki beyin kanaması geçirmemişsiniz. Geçmiş olsun.
Kamera kaydı varsa acımadan şikayet edin. Böyle terbiyesizlik olamaz.
Hocam hiç acıma şikayetçi ol belki akıllanır velet.
Bunun 10 yaşında olması sıkıntı çıkarır mı?

Güncelleme: Eve döndüğümde sinirlenip olayın yaşandığı yere gittim. Çocuk beni gördü ve kaçmaya başladı. Ben de peşinden koştum ve gözümün önünde bir restorana daldı çocuk. Restorana gittim sahibi burada öyle bir çocuk yok falan diyor. Git şu evlerde oturuyor oralarda ara dedi. Ben de gider gibi yapıp saklandım ve çocuğun dükkandan çıktığını gördüm. Çocuk beni Ford'ü ve tekrar dükkana girdi. Dükkan sahibine biraz tepki gösterdim ve çocuğa ondan şikayetçi olacağımı, siciline işlenceğini, devlet memuru olamayacağımı, hastane ve ilaç masraflarımı ondan alacağımı bağırarak söyledim ve çocuk ağlamaya başladı. Ben bunları söylerken dükkan sahibi beni tutuyor bir şey yapmayayım diye. Üstüm başım mahvolmuş, işim gücüm var bu sıpaylamı uğraşacağım diyerekten dükkandan çıktım. Sonrasında çocuğun bana arkadan bana küfür ederek bağırdığını duydum. Ben de yeter diyerekten dükkana tekrar koştum ve çocuğu orada bir güzel patakladım. O korku ve dayak ona yeter diye düşünüyorum.


 
Son düzenleyen: Moderatör:

bursali

Decapat
Katılım
30 Kasım 2019
Mesajlar
570
Çözümler
5
Yer
Bursa
Kardeşimle yolda şakalaşıyorduk. Kardeşime şakadan geri zekalı dedim ve yoldaki 10 yaşlarında küçük bir çocuk "bana mı dedin?" diyor. Benden neredeyse 30-35 cm kısa ve atar yapıyor. Sonra ben de onla uğraşamayacağımı ve gitmem gerektiğini söyledim. Hayırdır diye omuz attı ve ben de sinirlendim, kafasına yumruğu çaktım. Ağlar gibi oldu ve görürsün sen diyerek dükkana girdi. Biz de gider düşüncesiyle yolda yürümeye devam ettik. Sonra bir anda kafama bir sopa indi, baktım o çocuk elinde sopayla arkamdan sessizce yaklaşmış. Ben de o anlık sinirle çocuğun peşinden koşmaya başladım. Fakat 55'li yaşlarda bir adam gelip beni tuttu ve çocuk bir dükkana girdi. Kardeşim üstüme bakmamı söyledi ve her yerim kan olmuştu. Kafam yarılmış. Bu çocuğun ailesiyle görüştüğümde benim onu döverek başlattığımı söylediler. Şu an hastanedeyim ve kafam kan gölüne dönüşmüş. MR çektirdiğimizde enfeksiyon oluştuğunu ve vurduğu tahta sopanın kıymıkarının kafamda kaldığını öğrendim. Bu çocuktan ve ailesinden sonuna kadar şikayetçiyim. 10 yaşında olması sıkıntı olmaz ise yarın darp raporu alacağım. Fotoları aşağıya bırakıyorum.
Aksiyon filmi gibi olay. Okuyunca gümledim.
 
Yukarı