Habersizce kafama sopayla vuran çocuk

Sağlam bir dayak atılarak kol ve bacaklarının kırılması gerekiyor ki birdaha yapmaya cesaret edemesin. Kafa bir insanın en önemli yeridir, Allah korusun belki orada yığılıp beyin kanaması geçirebilirdin. Dua et ve sadaka ver. Şimdi yapacağın işe gelirsek, eğer kanıtın varsa sonuna kadar kullan. Başını bir güzel ağrıt. Babası da onun kafasını kırar.

Dostum yaş kaç olursa olsun hiç fark etmez. Ayrıca yaşı küçükse çoğu şeyi bilmez bıçak falan olsaydı emin ol saplar geçerdi. Gerektiğinde kaçmasını bileceksin, gereksiz erkekliğe gerek yok.
Haklısın. Poliste aynısını dedi.

Sağlam bir dayak atılarak kol ve bacaklarının kırılması gerekiyor ki birdaha yapmaya cesaret edemesin. Kafa bir insanın en önemli yeridir, Allah korusun belki orada yığılıp beyin kanaması geçirebilirdin. Dua et ve sadaka ver. Şimdi yapacağın işe gelirsek, eğer kanıtın varsa sonuna kadar kullan. Başını bir güzel ağrıt. Babası da onun kafasını kırar.
Babasını aradım. Kendi çocuğunun takımını tutuyor. Polisi duyunca bile.

Peşinden gideyim mi sizce? Beğendim ya da beğenmedim olarak belirtin. O çocuğun kaderi sizin elinizde.

Emoji atamıyorum yasak var 1 ay. Evet gidin verin savcılığa babasını da. Oğlunun yaptığını destekliyorsa oğlunu bu tarz şeyler yapmaya teşvik ediyordur muhtemelen.

Çocuğu şikayet et biraz büyüyünce dava açarsın. Ailen bir şey demedi mi?
Dedi tabikide.

Böyleleri büyüyünce milletin başına bela oluyor git ver savcılığa babasını da uğraşsınlar.
Olay yerinin orda emlakçı dükkanları varmış. Oraya gittim sıkıştırdım çocuğu babasını arattım o şekilde konuştuk. Polise şikayet edeceğimi söylerken o velet ağlıyor yan tarafta. Şükretsin onu orda boğazlamadığıma.

Yeni konular

Geri
Yukarı