Habersizce kafama sopayla vuran çocuk

Klasik Türk gelir şikayetçi olur.
Olm iyi misin sen? aynı olayi yaşamıştım ama kafama sopa değil de keramit atılmıştı her yerim kanıyordu öbür gün mahalle çocuklarını topladık yok ettik çocuğu her yeri kanlıydı ne gündü ama be hem eğlendik hem dayak attık tabii olay Türkiye'de değildi Türkiye olsa hemen şikayetçi olurlardı.

Hocam hangi alışveriş merkezi ben de konyadayim da.
1656316291683.png

Olay tam o göbeğin karşısında gerçekleşiyor

Sağlam bir dayak atılarak kol ve bacaklarının kırılması gerekiyor ki birdaha yapmaya cesaret edemesin. Kafa bir insanın en önemli yeridir, Allah korusun belki orada yığılıp beyin kanaması geçirebilirdin. Dua et ve sadaka ver. Şimdi yapacağın işe gelirsek, eğer kanıtın varsa sonuna kadar kullan. Başını bir güzel ağrıt. Babası da onun kafasını kırar.
Kafamda enfeksiyon olmuş zaten. Fazla açıkta kaldığı için.

Olm iyi misin sen? aynı olayi yaşamıştım ama kafama sopa değil de keramit atılmıştı her yerim kanıyordu öbür gün mahalle çocuklarını topladık yok ettik çocuğu her yeri kanlıydı ne gündü ama be hem eğlendik hem dayak attık tabii olay Türkiye'de değildi Türkiye olsa hemen şikayetçi olurlardı.
Şiddete şiddetle karşılık verilmez. Yasal yollar varken böyle ilkelce barbarca yöntemler kullanılmamalı.

Şimdi çocuğu dövsek babası sıkıntılı bir tip. Orada yakınlarda dükkanımız vardı zaten. Orayı bir şekilde öğrenirler ve Allah korusun ben yokken anneme zarar verebilirler.

Şiddete şiddetle karşılık verilmez. Yasal yollar varken böyle ilkelce barbarca yöntemler kullanılmamalı.

Çocuğun yaşına bakıldığında şikayetçi olurlarsa ifade alırlar salarlar bir şey olmaz yani.
En iyisi şiddete şiddet hak ediyorsa döv acımak yok gidip kız gibi şikayetçi olabilirsin tabii orasi senin erkekliğine kalmış.

Çocuğun yaşına bakıldığında şikayetçi olurlarsa ifade alırlar salarlar bir şey olmaz yani.
En iyisi şiddete şiddet hak ediyorsa döv acımak yok gidip kız gibi şikayetçi olabilirsin tabii orasi senin erkekliğine kalmış.

Kız gibi derken? Aileme zarar gelmemesi için yapıyorum bunu. Çocuğu dövsem babasını kışkırtacak. Şiddet her şeyin çözümü değildir. İstesem o çocuğun babasını aramak yerine dükkanlarına gittiğimde babası yoktu zaten orada kan içinde bırakabilirdim. Şikayetçi olursam özel hastaneye verdiğim parayı geri alabilirim belki. Hemde intikam almış olurum. Eğer o çocuğu döversem daha çok tatmin olurum ama elime hiçbir şey geçmez.

Ne mahallenin jokeri mi babası gerekirse onu da halledersiniz bi telefonla.
Ben yokken dükkanda annemi sıkıştırsa ne yapacağım? Birazcık düşünerek yorum yap.

Geri
Yukarı