Habersizce kafama sopayla vuran çocuk

Kız gibi derken? Aileme zarar gelmemesi için yapıyorum bunu. Çocuğu dövsem babasını kışkırtacak. Şiddet her şeyin çözümü değildir. İstesem o çocuğun babasını aramak yerine dükkanlarına gittiğimde babası yoktu zaten orada kan içinde bırakabilirdim. Şikayetçi olursam özel hastaneye verdiğim parayı geri alabilirim belki. Hemde intikam almış olurum. Eğer o çocuğu döversem daha çok tatmin olurum ama elime hiçbir şey geçmez.

Ben yokken dükkanda annemi sıkıştırsa ne yapacağım? Birazcık düşünerek yorum yap.

Mantıklı düşün öyle bir şey olsa anneniz şikayetçi olsa paranın babasini çıkarırsınız öyle deyim.
Ama az erkek olun her şeyi de şikayet edilmez mahallede ufak kavga olmuş hemen polise haber verelim bu mu sizin erkekliğiniz.

Mantıklı düşün öyle bir şey olsa anneniz şikayetçi olsa paranın babasini çıkarırsınız öyle deyim.
Ama az erkek olun her şeyi de şikayet edilmez mahallede ufak kavga olmuş hemen polise haber verelim bu mu sizin erkekliğiniz.
Hastane masraflarını çıkarmak istiyorum. Ne saçmalıyorsun sen? Orda annemi dövdürtüp paramı alayım?

Çocuğun yaşına bakıldığında şikayetçi olurlarsa ifade alırlar salarlar bir şey olmaz yani.
En iyisi şiddete şiddet hak ediyorsa döv acımak yok gidip kız gibi şikayetçi olabilirsin tabii orasi senin erkekliğine kalmış.
Kız gibi ne alaka? 🤔

Anlaşılan kavga etmeyi "adamlık" sanacak kadar olgunluğa erişmişsin. Bak güzel kardeşim, aklında böyle şiddet yanlısı tabular var ki "kavga etmeyen adam karıdır." zihniyeti oluşmuş. Şiddet gerektiği yerlerde kullanılmalıdır, fakat çoluk çocukla uğraşırken değil.

Geri
Yukarı