Habersizce kafama sopayla vuran çocuk

Dükkanı biliyorlar. Belki beni bulamayınca anneme zarar verirler.

Olmaz öyle şey Max gider şikayetçi olur her iki taraf suçlu olacağından hiçbir şey olmaz. Eğer adam bunu yapacak kadar yürek yemişse kafasına silah dayamaktan başka seçenek yok anca şiddetle akıllanır.

Olmaz öyle şey Max gider şikayetçi olur her iki taraf suçlu olacağından hiçbir şey olmaz. Eğer adam bunu yapacak kadar yürek yemişse kafasına silah dayamaktan başka seçenek yok anca şiddetle akıllanır.
Bu adam dükkanda bana tekmisin yoksa annen baban varmı diye soruyor. Niyeti belli.

Kız gibi ne alaka? 🤔

Anlaşılan kavga etmeyi "adamlık" sanacak kadar olgunluğa erişmişsin. Bak güzel kardeşim, aklında böyle şiddet yanlısı tabular var ki "kavga etmeyen adam karıdır." zihniyeti oluşmuş. Şiddet gerektiği yerlerde kullanılmalıdır, fakat çoluk çocukla uğraşırken değil.

Şimdiden böyle alışırsa bu ileride ne yapacak?
Adam etmeye çalışıyoz çoluk çocuğu sen gelmişsin ne diyorsun.
Dostum git ağzını yüzünü dağıt şunun bekleme yapma.

Ne yazık ki öyle yaptım. Yanımda telefonum yoktu çünkü.

Fakat dükkanı belli. 6 ay içinde dava açma hakkına sahibim. Müsait olduğumda tranvayla gidip şikayette bulunacağım. Hastane masraflarını almak için.

Şimdiden böyle alışırsa bu ileride ne yapacak?
Adam etmeye çalışıyoz çoluk çocuğu sen gelmişsin ne diyorsun.
Dostum git ağzını yüzünü dağıt şunun bekleme yapma.
İşte diyorum ki sen onu dövdün, o gelir daha kalabalık grup toplar seni döver. Kısacası bu işin sonu yok. İşin içinde darp raporu olduğundan bir ifadeyle bırakılacak bir dava olduğunu sanmam. Zaten dava süresince yaşadığı korku ona hayatı boyunca yetecektir.

İşte diyorum ki sen onu dövdün, o gelir daha kalabalık grup toplar seni döver. Kısacası bu işin sonu yok. İşin içinde darp raporu olduğundan bir ifadeyle bırakılacak bir dava olduğunu sanmam. Zaten dava süresince yaşadığı korku ona hayatı boyunca yetecektir.

Polisi duyunca ağlamaya başladı zaten. Hiçbir şey olmasa da babası para ödeyince o çocuğa kim bilir ne yapar. Ceza almasalarda o korku yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı