Habersizce kafama sopayla vuran çocuk

Kardeşimle yolda şakalaşıyorduk. Kardeşime şakadan geri zekalı dedim ve yoldaki 10 yaşlarında küçük bir çocuk "bana mı dedin?" diyor. Benden neredeyse 30-35 cm kısa ve atar yapıyor. Sonra ben de onla uğraşamayacağımı ve gitmem gerektiğini söyledim. Hayırdır diye omuz attı ve ben de sinirlendim, kafasına yumruğu çaktım. Ağlar gibi oldu ve görürsün sen diyerek dükkana girdi. Biz de gider düşüncesiyle yolda yürümeye devam ettik. Sonra bir anda kafama bir sopa indi, baktım o çocuk elinde sopayla arkamdan sessizce yaklaşmış. Ben de o anlık sinirle çocuğun peşinden koşmaya başladım. Fakat 55'li yaşlarda bir adam gelip beni tuttu ve çocuk bir dükkana girdi. Kardeşim üstüme bakmamı söyledi ve her yerim kan olmuştu. Kafam yarılmış. Bu çocuğun ailesiyle görüştüğümde benim onu döverek başlattığımı söylediler. Şu an hastanedeyim ve kafam kan gölüne dönüşmüş. MR çektirdiğimizde enfeksiyon oluştuğunu ve vurduğu tahta sopanın kıymıkarının kafamda kaldığını öğrendim. Bu çocuktan ve ailesinden sonuna kadar şikayetçiyim. 10 yaşında olması sıkıntı olmaz ise yarın darp raporu alacağım. Fotoları aşağıya bırakıyorum.
Fotoğraflar nerede? (Süprizbozan ile paylaşabilirsiniz.)

Ayrıca çocuktan şikayetçi olun. Çocuktur yaaa he çocuk kardeşim adamın kafasını yarmış sopa ile.

Yanlış anlama, amacım seni suçlu çıkarmak değil ama çocuk "bana mi dedin?" diye sorduğunda, "ugrasamam" demek yerine "yok kanka sana demedim" deseydin sana vurmazdi. Yuksek ihtimalle "ugrasamam" dediğin için kendisine denildi sandı. Tabii yine de yaptığı affedilemez. Arkasını bırakmayın bu işin.

Yanlış anlama, amacım seni suçlu çıkarmak değil ama çocuk "bana mi dedin?" diye sorduğunda, "ugrasamam" demek yerine "yok kanka sana demedim" deseydin sana vurmazdi. Yuksek ihtimalle "ugrasamam" dediğin için kendisine denildi sandı. Tabii yine de yaptığı affedilemez. Arkasını bırakmayın bu işin.
Zaten ona demediğimi söylememe rağmen atar yapıyordu.

Hocam yemin ediyorum gidin bir daha dövün ben dayanamam kim LAN 10 yaşındaki keko hocam dövün yemin ediyorum bu çocuk ders almamış bu polistende korkmaz yaştan kurtarıyor ancak ailesini savcılığa verebilirsin.

Uğraşacağım uğraşabildiğim kadar.

He tamamdır o halde. Ben sadece "ugrasamam, işine git" dediğini okumuşum.
Sıkıntı değil.

Uğraşacağım uğraşabildiğim kadar.

O psikolojiyi siz yaşamak zorunda mısınız hocam Allah aşkina şikayetçi olun uğraşın çocuk pişman olsa abi özür dilerim yapma der onu bile dememiş ister döv ister savcılığa ver eğer sen uğraşmassan bugün sana yarın bir başkasına yapar ve bunu normal olup düşünüp tam bir kekoya dönüşür gerçi hala bir serseri ama büyüdüğünde işler daha da çığrından çıkacak.

Her iki tarafta da suç var. Şikayetçi olsan bunu da göz önünde bulundur.

Ben konuyu açanda suç göremiyorum bende olsam ben dövmekten beter ederim arkadaş iyi dayanmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı