Habersizce kafama sopayla vuran çocuk

O psikolojiyi siz yaşamak zorunda mısınız hocam Allah aşkına şikayetçi olun uğraşın çocuk pişman olsa abi özür dilerim yapma der onu bile dememiş ister döv ister savcılığa ver eğer sen uğraşmaz isen bugün sana yarın bir başkasına yapar ve bunu normal olup düşünüp tam bir kekoya dönüşür gerçi hala bir serseri ama büyüdüğünde işler daha da çığrından çıkacak.

Tabii ki de sıkıntı çıkar. Bu çocuk ileride eline tabanca geçse kimbilir ne yapar.

Ben konuyu açanda suç göremiyorum bende olsam ben dövmekten beter ederim arkadaş iyi dayanmış.

10 yaşındaki "çocuğun" doğası gereği sana yaptığı çocukça davranışa şiddetle cevap verirsen karşılığını da alırsın. O çocuğun abisi ben olsam kafasını yarmakla kalmazdim bir de bu açıdan bak.

10 yaşındaki "çocuğun" doğası gereği sana yaptığı çocukça davranışa şiddetle cevap verirsen karşılığını da alırsın. O çocuğun abisi ben olsam kafasını yarmakla kalmazdim bir de bu açıdan bak.
Abisi değil çocuğun kendisi "gizlice" vuruyor. Bide ona söylememe rağmen gelmiş omuz falan atıyor. Zaten omuz atınca vurdum ben.

Abisi değil çocuğun kendisi "gizlice" vuruyor. Bir de ona söylememe rağmen gelmiş omuz falan atıyor. Zaten omuz atınca vurdum ben.

Bunların hiçbiri seni haklı çıkarmaz ama. O 10 yaşında bir çocuk eğer sen de reşit değilsen sen de çocuk sayılacaksin ve şikayetçi olmaya gidersen hiçbir sonuç alamayacaksin.

En fazla karakolda komiser o çocuğu azarlayip gözünü korkutur o da ona yeter.

Hocam polis veya mahkemeye başvurdunuz mu? Nasıl bir sonuç çıktı?
Polis karakoluna gittiğimde ifademi aldılar. Ve "Bu yaş gurubundan çok kişi geliyor, fakat eğer hala şikayetçi olmak istiyorsanız 1.5 saat avukat bekleyin dedi. Bende beklemedim çıktım gittim. Fakat önceki mesajı herkes onaylamış. Birgün müsait olursam darp raporu ile gidip başvuruda bulunup hastane masraflarımı isteyeceğim.

1656318594129.png

10 yaşındaki çocuk kafanı nasıl yardı?

Bunların hiçbiri seni haklı çıkarmaz ama. O 10 yaşında bir çocuk eğer sen de reşit değilsen sen de çocuk sayılacaksin ve şikayetçi olmaya gidersen hiçbir sonuç alamayacaksin.

En fazla karakolda komiser o çocuğu azarlayip gözünü korkutur o da ona yeter.

Doğası gereği diyorsun. Bu çocuğun yaşı beni ilgilendirmez. Ona uğraşamayacağımı söyledim. Ne yapayım o bana omuz atarken durup bekliyim mi?

Eki Görüntüle 1433087
10 yaşındaki çocuk kafanı nasıl yardı?

Ben fark etmedim kaldırmış sopayı vurmuş arkamdan. Sopada bildiğimiz kalın tahta sopa. Yaklaşık 50 cm.

Geri
Yukarı