Haç işaretli giysi giyilir mi?

adana lima

Hectopat
Daha fazla  
Soru bayağı saçma ama malum Türkiye'de yaşıyoruz ve geri kafalılar çok fazla. AliExpress'den bir ürün aldım konumu görenler bilirler mavi bir ceket arkasında haç işareti var ama yine merak ettim yorumlarınızı giyilir mi sizce? Elhamdülillah Müslüman'ım ama ceket çok hoşuma gitti ve her yerde buna benzer ürünler arıyordum. Toplum olarak çok linçlerler mi beni sizce? Sokak ortasında meydan dayağına uğrar mıyım :D

Tekrardan selamlar Green Arrow dostum. Umarım bir sorun yaşamayacaksın. "Üzerindeki ne?" diye soran olursa "Vallahi giyecek bir şey bulamıyorum abi tek tişörtüm" dersin. Hayırlı olsun kıyafetin.

Ne giyeceğiniz konusunda kendinizi kısıtlamayın. Dayak falan yemezsiniz ama size böyle tepkiler geldiğinde kışkırtıcı yanıtlar vermeyin. Uzlaşmacı olun ya da cevap vermeyin.

Tekrardan selam Green arrow dostum. Umarım bir sorun yaşamayacaksın. "üzerindeki ne?" diye soran olursa "vallahi giyecek bir şey bulamıyorum abi tek tişörtüm" dersin. Hayırlı olsun kıyafetin.

Tam böyle gangster ceketi millete alıp dağıtmalık bir tarzı var :D

Merak edenler için ceket bu: 713.54EGP 47% OFF|Retro nakış bombardıman ceketleri erkekler Kanye ana cadde büyük boy beyzbol ceket kol bandı rahat deri kollu ceket sonbahar Unisex| | - AliExpress

Dip not: Haç demişim de çarmıha gerilmiş karikatürümsü bir şey var var.

Yeni konular

Geri
Yukarı