Hackintosh macOS Catalina hakkinda

Sezgin Aktaş

Centipat
Merhabalar,

Öncelikle Recep bey ve Ali bey, yapmis oldugunuz videoları yakindan takip ediyor, Hackintosh videolariniz sayesinde 1 senedir sorunsuz bir sekilde High Sierra sürümünü severek kullaniyorum.

Sorum ya da görüşlerinizi almak istediğim konu şu. Sistemimde NVIDIA GTX1060 ekran kartim var. Catalina sürümüne bu sebeple yükseltemedim. AMD RX5700xt ekran kartinin Catalina'nin belli bir surumunden sonra kullanilabildigini ogrendim. Catalina'dan sonra cikacak surum icin gorusleriniz var midir? Yani Apple AMD cipsetli ekran kartlari icin destek vermeye devam ediyor olacak mi? macOS guncel surum kullanmayi istiyorum fakat yapmis oldugum bu yatirimin mantikli olup olmadigi konusunda suphelerim var.

Hali hazirda kullanmis oldugum sistem Dual Boot'lu bir sistem. Ayni zamanda Windows ortaminda oyun da oynuyorum. Windows sistemim anakart uzerindeki M.2 yuvasina takili bir M.2 SSD'ye kurulu. Catalina'ya gecisim sirasinda anakartin vermis oldugu PCI-ex aparati ile Catalina'yi da M.2 SSD uzerine kurmak istiyorum. Bu konuda sorun yasar miyim?

Cevaplariniz ve gorusleriniz icin simdiden tesekkur ederim. Çok matah birsey degil ama yapmis oldugum ilginç PC kurulumunun da resmini paylasmak isterim :)

Saygılarımla...

Dosya Ekleri

• 74A5F901-E53C-468C-99AE-8615AE76C200.jpeg
    74A5F901-E53C-468C-99AE-8615AE76C200.jpeg
    321,3 KB · Görüntüleme: 85
  • C2CC00E6-DF2C-4BC0-B863-A2A29CEF2DE8.jpeg
    C2CC00E6-DF2C-4BC0-B863-A2A29CEF2DE8.jpeg
    475,9 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen: Moderatör:
M2 firmware güncel tutun yeterli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı