Hackintosh Mojave kurulum sonrası Apple logosunda takılma sorunu

Merhaba, Config.plist dosyanıza işletim sisteminizin ekran kartınızı tanıması için gerekli olan 0X67DF1002 kodunu eklediniz mi acaba? RX580 için bu kod gerekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Config.plist dosyanıza işletim sisteminizin ekran kartınızı tanıması için gerekli olan 0X67DF1002 kodunu eklediniz mi acaba? RX580 için bu kod gerekli.
Tam olarak nereye ekliyorum bunu? Config dosyamda bu kod bulunmuyor. Ama ben 1 kere macOS ekranına geçebilmiştim kurulumu tamamlayıp ve orada RX580 olarak ekran kartımı tanımıştı. Sadece Apple logosu geldiğinde takılıp kalıyordu.
@blackandyellow Hocam etiketlemem ne kadar doğru bilmiyorum ama yardımcı olursanız çok sevinirim.

Config dosyana RX580 için bir şey eklemene gerek yok çünkü Native olarak destek var. Eğer bilgin yoksa yanlış bilgilendirme yapma @kubde.

Yardımcı olmasını istemişsin de, şu anki problem nedir? Denedin mi OpenCore imajını?
Hayır bu gece açık bırakacağım inmesi için. Kemal Alkan'ın kendi imajı olduğu için belki bilgisi vardır diye düşündüm o yüzden etiketledim.
Kurulumu yapabilirsem ilk teşekkür edeceğim kişi @tristessehivernale olacak :)

Bende RX 590 var. Bilgim olduğundan ziyade, kodu eklemeyince ekran kartım 256MB, ekledikten sonra 8GB olduğu için, karşıma çıkan bu sorunu arkadaşa belirttim. 'Kapana kurdu sıkıştırmış da azarlıyor' gibi hava yaratmanıza gerek yok. Ayıp ediyorsun!

Yeni konular

Geri
Yukarı