Hackintosh ses akıcılığı sorunu

ZennsMi

Hectopat
Merhaba dostlar dün bu konuyu açmıştım ve belli bir süre sıkıntısız kullandım ama tekrar bu sorunu yaşamaya başladım. Dostlar sorunum şu Opera ve Safaride sesler çok akıcı gelirken iTunes,Spotify ve belirtiğim web tarayıcılar hariç tüm web tarayıcılarında bu ses sıkıntısını yaşıyorum hoparlör patlak falan değil kulaklıktan da aynı ses geliyor ne yapmam lazım? Sorunu YouTube'ye yükledim yardım edebilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemim

İşlemci : AMD A8 7650K 4.2 GHZ
Ekran kartı : Galax Exoc Gtx 1050ti
RAM : DDR3 4x2 8 GB
Ses kartım : Realtek ALC887
Anakart : GIGABYTE GA-F2A68HM-DS2

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu Macbook Air 2015 modeli ile ben de yaşıyorum. Big Sur’e geçtikten sonra olmaya başladı. Yazılımsal bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum.

Merhaba dostlar dün bu konuyu açmıştım ve belli bir süre sıkıntısız kullandım ama tekrar bu sorunu yaşamaya başladım. Dostlar sorunum şu Opera ve Safaride sesler çok akıcı gelirken iTunes,Spotify ve belirtiğim web tarayıcılar hariç tüm web tarayıcılarında bu ses sıkıntısını yaşıyorum hoparlör patlak falan değil kulaklıktan da aynı ses geliyor ne yapmam lazım? Sorunu YouTube'ye yükledim yardım edebilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemim

İşlemci : AMD A8 7650K 4.2 GHZ
Ekran kartı : Galax Exoc Gtx 1050ti
RAM : DDR3 4x2 8 GB
Ses kartım : Realtek ALC887
Anakart : GIGABYTE GA-F2A68HM-DS2
Kusura bakmayın dün sizinle ilgilenemedim, EFI dosyanızı paylaşır mısınız?

Geri
Yukarı