Hackintosh'a geçerken nelere dikkat edilmeli?

cikolatalikedi

Hectopat
Makaleler
4
Merhaba Hackintosh'a geçiyorum (Big Sur) geçerken bilgisayara zarar verir miyim? BIOS'a veya anakarta, SSD'ye, işlemciye. Geçmek zor mu? Touchpad'i kullanabilir miyim driverleri nasıl kurarım? Daha sonra Windows kurabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Hackintosh'a geçiyorum (Big Sur) geçerken bilgisayara zarar verir miyim? BIOS'a veya anakarta, SSD'ye, işlemciye. Geçmek zor mu? Touchpad'i kullanabilir miyim driverleri nasıl kurarım? Daha sonra Windows kurabilir miyim?

Zarar vermiyor genelde. Ama bazen BIOS'a erişim sağlayayamıyorsunuz BIOS kitleniyor (bazı pclerde) sistem bilgilerinizi bilmem lazım touchpad kullanbilirsiniz. Tüm her şeyi tanıtabilmeyebilirsiniz. Sistem bilgilerinizi Wi-Fi ses kartı işlemci laptop modeli olarak paylaşın. Mesala touchpad ELAN 1200
Sonradan Windows dönebilirsiniz.

Herhangi bir donanıma zarar vereceğini düşünmüyorum. Geçmek çok kolay bence sadece rehberdeki adımları harfiyen uygularsanız hiçbir sıkıntı olmaz. Touchpad'i kullanabilirsiniz kurulumda ekranında belki kullanılamayabilir. Daha sonra Windows kurabilirsiniz, Hackintosh için rehberlere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı