HackTool Win32 Virüsü

Mert TATAR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu virüs nedir ? Bilgisayar taramasın da windows programı gördü bende acaba önemli bir şey midir diye yazmak istedim tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Herkese iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyayı buraya yüklemeden bir şey diyemeyiz. Hacktool adından da anlaşılacağı üzere hacking faaliyetleri için kullanılan bir yazılım. Fakat bu genel bir isimdir. Zararlının etkisi nedir onu bilmek için buraya ekleyin.

Windows Defender programı bulmuştu ben hemen Eset nod 32 ile tarama başlattım bu arada defender bir şeyleri sildi galiba. Şimdi bir daha Eset üzerinden tarama başlattım, defender birşey tespit etmedi.

Kaspersky Win32 Sality Killer belki size yardımcı olabilir.

http://support.kaspersky.com/downloads/utils/salitykiller.zip
Teşekkürler deneyeceğim

Kaspersky Win32 Sality Killer belki size yardımcı olabilir.

http://support.kaspersky.com/downloads/utils/salitykiller.zip
Program dan biraz bahseder misiniz? Çalıştırdığımda CMD benzeri bir ekran açıldı bu ekranda kendisi eğer hâla virüs duruyorsa onu mu tespit ediyor ya da siliyor ?

Yanlış bilgi
Hocam bu güvenli midir indirdim CMD memede bir şeyler açtı ama hayır olsun.

Evet güvenli kardeşim ama başında W32.Hacktool. Riskware yazıyorsa demektir ki senin bilgisayarını nasıl bir binecekler biliyor musun? İlk önce senin şu şarj yakıtını silecekler sonra senin bilgisayardan Bitcoin minerlik yapacaklar sıkıntı olmaz merak etme sadece virüs bir de çalıştırdıysan iş işten geçti hiçbir virüs programı durduramaz yazılım gizli olduğu için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet güvenli kardeşim ama başında W32.Hacktool. Riskware yazıyorsa demektir ki senin bilgisayarını nasıl bir binecekler biliyor musun? İlk önce senin şu şarj yakıtını silecekler sonra senin bilgisayardan Bitcoin minerlik yapacaklar sıkıntı olmaz merak etme sadece virüs bir de çalıştırdıysan iş işten geçti hiçbir virüs programı durduramaz yazılım gizli olduğu için.
hocam bunu silmenin yöntemi varmıdır ? biliyorsanız yardım edermisiniz

Geri
Yukarı