Hades 2 ve Death Stranding 2 duyuruldu

Elden Ring en sevdiğim oyun olmasına rağmen Elden Ring'in kazanma şansı yok diyordum ama çok şaşırdım, oyun sektörüne, oyun basınına olan güvenim geri geldi resmen.

2018 de aldığı ödül RDR2'ye büyük haksızlıktı zaten bu sene hak ettiğini buldu GoW iyi oldu.

2018 de aldığı ödül RDR2'ye büyük haksızlıktı zaten bu sene hak ettiğini buldu GoW iyi oldu.
Yine de içim en iyi müzikte kaldı, Elden Ring kesinlikle kat ve kat daha iyi müziklere sahip, bu listeyi bırakın son on yılda çıkan oyunlar arasında en iyi müziklere sahip oyun olabilir. Miyazaki kalkarken Godskin Apostle OST (Best Game Direction aldığında) çaldı, tüylerim diken diken oldu. Onu da alsa bu The Game Awards tam istediğim gibi olacaktı.

Yine de içim en iyi müzikte kaldı, Elden Ring kesinlikle kat ve kat daha iyi müziklere sahip, bu listeyi bırakın son on yılda çıkan oyunlar arasında en iyi müziklere sahip oyun olabilir. Miyazaki kalkarken Godskin Apostle OST (Best Game Direction aldığında) çaldı, tüylerim diken diken oldu. Onu da alsa bu The Game Awards tam istediğim gibi olacaktı.

Evet kesinlikle Elden Ring ana menü müziği bile kat ve kat daha iyi.

Ne kadar GoW fanatiği olsam da Elden Ring'de bir o kadar GOTY hak eden oyundu ama oyun içi müzikler konusunda GoW taraftarıyım.
Hocam yanlış anlamayın bunu terslemek için değil sadece fikrinizi belki bir nebze de olsa düzeltebilmek için, size dakikası ayarlı bir şekilde 3 tane OST atacağım, direkt tıkladığınız anda Elden Ring neden müzik ödülünü almalıydı anlayacaksınız. (Sonuna kadar dinlemenizi öneririm, hepsiden zaten aşağı yukarı 1 dakikalık kesit attım.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ne kadar GoW fanatiği olsam da Elden Ring'de bir o kadar GOTY hak eden oyundu ama oyun içi müzikler konusunda GoW taraftarıyım.

Bende GoW taraftarıyım müzik konusunda.

Bu arada konu nedense ER vs God of War konusuna dönmüş, asıl konuya dönersek DEATH STRANDING çok sevdiğim bir oyundu ve devamının geleceğini duyunca sevindim açıkçası. Hades de epey iyi bir rogue-like onun da devamı gelmesi iyi oldu. Zaten sunumda en çok dikkat çeken 2 duyuru da buydu bana soracak olursanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı