Hades 2 ve Death Stranding 2 duyuruldu

Onu bunu geçte, en iyi müziği GoW nasıl kazanabiliyor :D hiç mi Elden Ring müzikleri dinlememiş oy verenler... Paralar yatmış yine Sony'den, 2018'deki haksızlıkların aynısı tekrarlanıyor.

Aynen paralar yattı zaten o yüzden yılın oyunu ödülünü Elden Ring aldı değil mi gerçekten şaçmalık derecesinde fanboyluk yapıyorsunuz size sadece gülüyorum.

Onu bunu geçte, en iyi müziği gow nasıl kazanabiliyor :D hiç mi Elden Ring müzikleri dinlememiş oy verenler... Paralar yatmış yine Sony'den, 2018'deki haksızlıkların aynısı tekrarlanıyor.
ELDEN RING ezdi geçti zaten, bırak bir ödülü de Dog of War alsın abisi :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onu bunu geçte, en iyi müziği GoW nasıl kazanabiliyor :D hiç mi Elden Ring müzikleri dinlememiş oy verenler... Paralar yatmış yine Sony'den, 2018'deki haksızlıkların aynısı tekrarlanıyor.

Benim istediğim oyun kazanmamış demek ki birileri para yatırmış. Yanığının sesi her yere geldi.

Herkes bir yandaş Sony'e.

Tabii ustam. Baktın en sevdiğin oyun yerine bir Sony oyunu ödül aldı. Demek ki para yatırmışlar yoksa nasıl olacak.

Son düzenleme:
Dinle Elden Ring müziklerini, atıyorum kanıt önünüzde, dinleyin gerçekten hala gönlünüz rahat bir şekilde GoW diyorsa hiçbir yorum yapmıyorum size.

Dostum bu öznel bir şey. Herkese kabul ettiremezsin. Bana göre de Elden Ring'in müzikleri daha iyi fakat direkt "Paralar yatmış yine Sony'den" demek hoş olmuyor. Ayrıca GoW'un müzikleri de gayet güzeldir.

Dostum bu öznel bir şey. Herkese kabul ettiremezsin. Bana göre de Elden Ring'in müzikleri daha iyi fakat direkt "Paralar yatmış yine Sony'den" demek hoş olmuyor. Ayrıca GoW'un müzikleri de gayet güzeldir.
Hayır gowun müzikleri iyi zaten ama burada açık ara en iyisi Elden Ring, hemde müzik öznel evet fakat dikkatli dinlendiğinde arkadaki emeği sadece dinleyerek ortaya çıkartabiliyorsun, Elden Ring'in müzik tarzı çok çok daha fazla emek isteyen bir tarz, ayrıca burada Elden Ring almasa bile en azından Xenoblade Chronicles 3 almalıydı. Onun da OST'leri çok iyidir.

Aynen paralar yattı zaten o yüzden yılın oyunu ödülünü Elden Ring aldı değil mi gerçekten şaçmalık derecesinde fanatiklik yapıyorsunuz size sadece gülüyorum.

Bu arkadaş kadar Elden Ring taraftarı birini hayatımda görmedim. Bir başkası "Ben GoW'un müziklerini beğendim." diyor, o arkadaş da gelip "Şimdi fikrini düzeltmek için sana bir müzik atacağım, müzik ödülünü neden Elden Ring kazanmalıydı anlayacaksın." diyor :D Yani müzik bu, müzik zevki özneldir. Sen başka müziği beğenirsin bir başkası başka müziği beğenir, bunda da taraftarlık yapmazsın. Elden Ring'e tekrar bir bakayım diye düşüneceksem bile bu tip kişiler yüzünden oyundan daha da fazla soğuyorum, insanın oynayası gelmiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı