Hades mi Dying Light mı?

Kalipsogen

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ne alsam kararsız kaldım 20-30 TL arası bir oyun arıyorum kendime fakat bulamadım. İkisinin farklı türden oyunlar olduğunu biliyorum. Daha önce Diablo 3'ü bitirdim izometrik harita ve hack and slash mantığını az çok biliyorum ama böyle bir oyuna 32 lira çok değil mi diye düşünüyorum. Bir yandan zombi teması sevmem ama hikayesi ve oynanışıyla bayağı övülen Dying Light var. Total War Attila düşünüyordum lakin 39 lira o oyuna fazla gibi geldi ondan da vazgeçtim :D. Sizce 20-30 TL arası ne almalıyım? Hades ve Dying Light'ın yerine farklı oyunlar da tavsiye edebilirsiniz.

Hades çöp bir oyun o zaman. Tek başıma 300+ saat geçirdim ve gayet de eğlendim.

Ben Dying Light'i bitirememiştim benzin kartları görevinde kalmıştım asker vuruyordu yukarıdan hile bile yapsam bir şeye yaramıyordu o yüzden silmiştim oyunu bir daha da oynamadım o göreve kadar hiç sıkılmadan oynuyordum
bu arada o görevin ismini yanlış yazmış olabilirim

Hades çöp bir oyun o zaman. Tek başıma 300+ saat geçirdim ve gayet de eğlendim.

Senin 300 saat üzeri bir süre geçirmen arkadaşın eğleneceği anlamına gelmiyor birinci olarak. İkinci olarak arkadaşın yoksa gerek yok bence aşırı güzel bir oyun değil dedim bana güzel gelmediği için. Aşırı kötü demedim. Gidip istiyorsa deneyebilir. Hatırlatayım senin 300 saat üzeri tecrübenin arkadaşın oyunu alıp almamasına bir etkisi yok. Üçüncü olarak da hades çöp bir oyun o zaman diyorsun. Dying Light'ı fazlasıyla oynayıp aşırı sevmenden dolayı Hades'e laf atamazsın daha oyunun kendisini oynamadan. Hades'i oynayıp çöp bir oyun o zaman ben Dying Light'da 300 saat üzeri geçirdim desen bile yine arkadaşın seçimi, senin 300 saat üzeri oynamanın onun alıp almamasına bir etkin yok.

Geri
Yukarı