Hades vs Crysis Remastered Trilogy

CeyhanHan

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
128 GB SSD 500 GB HDD
Ekran kartı
GTX 960M
İşlemci
i7 6th
Merhaba ben Hades'e zam geldiginden dolayı Hades mi Crysis Remastered trilogy mi onu soracaktım. Günde 1-2 saat oyun oynamayı seven biriyim. Sizce ne almalıyım? İndirim var. Bu yüzden hızlı cevap verilirse daha çok işime yarar şimdiden sağ olun.
Bir de Crysis Remastered Trilogy zam gelir mi?

Biraz saçma bir soru olacak ama yine de sorayim. Koleksiyonu zevk amaçlı mi yapıyorsunuz yoksa ileride oyun Steam' den kaldırılırsa falan satmak için mi?
Hesabımı satma gibi niyetim yok. Oynarım diye alıyorum ama oynayacak vaktimin olmayacağını da biliyorum. :D

Oynarım diye alıyorum ama oynayacak vaktimin olmayacağını da biliyorum.

Aynı ben :D Bu kafayla 430 tane oyun yaptım, yarısından fazlasının suratına bile bakmayacağım :D

Merhaba ben Hades'e zam geldiginden dolayı Hades mi Crysis Remastered trilogy mi onu soracaktım. Günde 1-2 saat oyun oynamayı seven biriyim. Sizce ne almalıyım? İndirim var. Bu yüzden hızlı cevap verilirse daha çok işime yarar şimdiden sağ olun.
Bir de Crysis Remastered Trilogy zam gelir mi?

Bence Crysis Remastered Trilogy almalısın zam gelebilir.

Biraz saçma bir soru olacak ama yine de sorayim. Koleksiyonu zevk amaçlı mi yapıyorsunuz yoksa ileride oyun Steam' den kaldırılırsa falan satmak için mi?
suaralar zevk için yapıyom ama çok iyi koleksiyonum var gerektiğinde satmak içinde yani dolar yerine oyunlara yatırım gibi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı