Hadi düzeyli tartışalım

Açık ara intel. Yenilikçi tavrı, yeni e-core sistemi ve henüz çıkmamış olmasına rağmen içimi ısıtan 13400f işlemcisi ile amdyi tarihten silmeye çalışıyor

Bu arada işlemci bazından çok marka ve strateji olarak değerlendirdim.
Biz ailemle çeşitli beyin fırtınaları yaparak kaloriferleri çöpe atma kararı aldık efendim. Bunun sebebi ise yeni bir Intel işlemci almak istememdi. Intel'e buradan saygılarımı sunuyorum.

Biz ailemle çeşitli beyin fırtınaları yaparak kaloriferleri çöpe atma kararı aldık efendim. Bunun sebebi ise yeni bir Intel işlemci almak istememdi. Intel'e buradan saygılarımı sunuyorum.
Güzel bir soğutma ve 12100f/12400f işlemci ile kaloriferinizi çöpten geri alabilirsiniz. Zira ihtiyacınız olacaktır

CS:GO vs Valorant. Yıllarca bu tartışmayı seviyeli bir şekilde görmek istedim.

Valorant'ı hiçbir zaman oynamadım ve de oynamayacağıma kendime söz verip yemin ettim. O çizgi film grafikli ve koşarak rakibe headshot vurulabilen oyunu asla oynamayacağım. CS:GO en iyi ve en gerçekçi FPS oyunudur, ayrıca Valorant çöpü CS:GO'nun yanında bile duramaz ve yarışamaz, yarıştırılamaz.

Şaşmaz.

ş.png

Valorant'ı hiçbir zaman oynamadım ve de oynamayacağıma kendime söz verip yemin ettim. O çizgi film grafikli ve koşarak headshot vurulabilen oyunu asla oynamayacağım. CS:GO en iyi ve en gerçekçi FPS oyunudur, ayrıca Valorant çöpü CS:GO'nun yanında bile duramaz ve yarışamaz, yarıştırılamaz.
D-düze- düzeyli demiştik...

Şahsen kullanmayı tercih etmiyorum.

Intel 13. nesil ile gümbür gümbür geliyor. Ortalıkta AMD falan kalmaz daha hala 6 çekirdekli işlemciyi size satıp üstüne DDR5 zorunlu kılıyorlar o anakart-işlemci-RAM üçlüsü fiyatına 13400F soğuk su banyosu yaptırırsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı