Hadi JavaScript Kursuna Beraber Başlayalım

Hamzz

Hectopat
Makaleler
3
Yer
20 W 34th St, New York, NY 10001
Daha fazla  
Ne dersiniz?
Bir JavaScript kursu ücretsiz oldu. Beraber başlayalım mı?
Her gün saat 00.00 da başlayıp 02.00'a kadar izleyelim.
Toplam 9,5 saat bir öğrenim içeriği var.
1 haftada JavaScript öğrenelim ve kendimizi her geçen gün geliştirmeye devam edelim.
Ramazan'ın son haftası da kendi kodumuzu yazıp uygulayalım ve forumdan seçtiğimiz jürilere oylatalım.
Yarın başlayalım, ne dersiniz?
Not: 1 gün kaldı bitmesine, hemen alın bence.
Ücretsiz Kursların Listesi:
Yeni Güncelleme: Herkes o listeden öğrenmek istediği yazılımı seçsin ve Ramazan ayının sonunda jürilerimiz kodlarımızı oylasın.

Son düzenleme:
Ne dersiniz?
Bir JavaScript kursu ücretsiz oldu. Beraber başlayalım mı?
Her gün saat 00.00 da başlayıp 02.00'a kadar izleyelim.
Toplam 9,5 saat bir öğrenim içeriği var.
1 haftada JavaScript öğrenelim ve kendimizi her geçen gün geliştirmeye devam edelim.
Ramazan'ın son haftası da kendi kodumuzu yazıp uygulayalım ve forumdan seçtiğimiz jürilere oylatalım.
Yarın başlayalım, ne dersiniz?
Ben Discord.js için izlemeye başlamıştım, meğersem orada anlattıklarının hepsini öğrenmişim zaten, boşverdim.

Teşekkürler. Ücretsiz elde ettim. Acaba siz bu kuponu nereden buldunuz?
Konunun kendisine ekledim bulduğum yeri.
C# varsa gelirim.
Hocam o zaman o listede olup da öğrenmek istediğiniz yazılımı kendiniz seçin. Dediğim gibi Ramazan ayının sonunda belirli kategorilere ayırıp jürilere oylatalım.
Python tercihimdir. Eğer Python ile ilgili düşünüyorsanız etiketlersiniz, katılırım bu etkinliğe.
Hocam konu içeriği güncellendi. Bir bakın isterseniz.

9 saatte bu kadar şeyi tam anlamıyla öğretmesinin imkanı yok.

udemy                                                                                         ...png

Sırf p5js bile tek başına 10-15 saat sürer. React ve NodeJS'den bahsetmiyorum bile.

Çok yüzeysel veya giriş niteliğinde bir eğitim gibi.

-Ekleme-

Gördüm ki zaten bahsettiğim freamworkler ile ilgili ders yokmuş. Öylesine doldurmuş eğitimi hazırlayan eleman.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı