Hadron HD-G500 klavye nasıldır?

stuner

Hectopat
Arkadaşlar uygun fiyatlı mekanik klavye ararken karşıma çıktı ama nette ne bir inceleme ne bir konu hatta yorum bulabildim. Sizce nasıl bir klavyedir? Kullanan var mı? Performans, sağlamlık vb konularda yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
"En ucuz ve en kaliteli" diye tanıtılan bir ürünün kaliteli olma ihtimali yok. Bu fiyata kaliteli ürünlerin ancak LED'lerini alabiliriz. Kesinlikle almayın. Bu fiyat aralığında Masterkeys Lite L var. İncelemiştim, güzel. Mekanik ve RGB istiyorsanız bütçeniz 500 TL kadar olmalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Akif yeri değil sanırım ama bu klavyeyi almak istiyorum. Gerçekten mekanik hissini alıyor musunuz ve sesi videodaki gibi brown red arası mı?

Dostum sağlık, güzellik, estetik, tuş kalitesi, RGB sertifikalı olması gibi özellikler vara bunların hepsini istiyorsan en az 450 TL bunların hepsi Motospeed CK108 adlı klavyede var ama mekanik klavye cidden çok ses çıkartıyor akşamları ailenle yaşıyorsan seni üzebilir. Ben aldım sonra Logitech G213 aldım daha sade daha sessiz ve daha kaliteli...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı