Hadron HD860 klavye nasıldır?

Bütçem çok az 50-40 lira ve kargo yolda ne yapayım ben.
Kargo yolda olsa bile iptal edebilirsiniz.
Ek olarak üslubunuzu düzeltebilir misiniz? Burada fikirlerimizi sordunuz. Biz de söyledik ancak bizi cahil yerine koyup aşağılıyorsunuz.

KR92 alabilirsiniz bütçe gıdım artmıyorsa.

RGB göz boyaması olmayan, eli ayağı düzgün sayılır bir klavye. Bu alınabilirdi.
A4Tech KM-720 kullandım ve oldukça kaliteli, görüntüsü aşağı yukarı bunla aynıydı. Sırf ışıklı diye Hadron aldığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
Kargo yolda olsa bile iptal edebilirsiniz.
Ek olarak üslubunuzu düzeltebilir misiniz? Burada fikirlerimizi sordunuz. Biz de söyledik ancak bizi cahil yerine koyup aşağılıyorsunuz.
Çok doğru, övünmek gibi olmasın fakat mesaj ve beğeni sayımıza bakarak bilgili insanlar olduğumuzu görebilirsin.

@Zue
Madem önerileri dinlemeyeceksin neden konu açıyorsun?
Biz maaşlı çalışan değiliz, ister yardım edriz ister etmeyiz. Tek amacımız insanlara yardımcı olmak.

Kargoyu iptal edebilirsin öneriler gelmiş zaten.

@Zue
Madem önerileri dinlemeyeceksin neden konu açıyorsun?
Bu tür üyeler çok artmaya başladı son zamanlarda. Çok denk geliyorum. Diyor ki mesela, Rampage klavye blah blah alınır mı. Diyorum alınmaz, diyor kullandın mı yok ne alaydım yok bütçem yok...

KR92 gibi bir klavye varken Hadron HD860 alınmazdı.

Bu tür üyeler çok artmaya başladı son zamanlarda. Çok denk geliyorum. Diyor ki mesela, Rampage klavye blah blah alınır mı. Diyorum alınmaz, diyor kullandın mı yok ne alaydım yok bütçem yok...
Vicdanını rahatlamak istiyor galiba, istediği cevapları alamayınca kalitesiz diyenlere saldırıyor. Madem bu iyi mi diye konu açtın, aldığın klavye hakkında eleştiriye açık olacaksın. Açık sözlüyüz biz burada.

Geri
Yukarı