HAF PLUS 912 CALOR MASTER fan sayısı

Arkadaşı biz de HAF 912 kullandık bizimki neden bu kadar şık değil onu anlamadım. ;)

Ercan kenar çok güzel resimler, senden ricam olacak ayrı bir konu açıp ekran kartı resimlerini daha iyi çekip paylaşır mısın.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Topladığım sisteme dair tüm görselleri müsait olduğum zaman paylaşacağım. Kasa ya gelirsek kasa işi zevk işidir. Mesela uzalan arkadaşımız tercihini saddelikten yana kullanmış. Ben ise kasa tercihimi daha şık bulduğum HAF 912 den yana kullandım. Ama ne olursa olsun iki kasada hakkını fazlası ile veren kasalar.

Mevsres arkadaşım ekran kartım msı 660 ti.Yani çok abartılı bi kart değil. Orta sekment bi kart ama iyi iş görüyor.

Uploaded with ImageShack.us

İyi işi görüyor derken? Mesela Crysis 3 hangi ayarlarda, kaç FPS aldın? Son zamanlarda almayı düşündüğüm bir kartta o yüzden bilgi almak istedim. Başka oyun testlerini de söyleyebilirsin.

Arkham arkadasım creysis 3 te tüm ayarlar veryh high vysnc kapalı FXAA acık 16x 75-50 fps arası sürekli değişiyor. İlk bölümde yağmurlu sahnede 48 oluyor.

Bence AMD almak gerek, çünkü Crysis 3 de AMD'de iyi performans veriyor Battlefield 4 de. İkisi de AMD uyumlu, bu iki oyunun serilerini bekliyorum derseniz AMD alın GTX 660 Ti yerine HD 7950 alın.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı