Hafif Antivirüs Önerisi

RTX 2080 Ti

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Benim bilgisayarımda 1 GB RAM var. Kaspersky yükledim bilgisayar çok kastı. Norton yüklemedim ama bence o da çok kasar. Ayrıca RAM'in yarısı ekran kartı olarak kullanılıyor. Eset hakkında iyi şeyler duymadım ama internetten alışveriş yapıyorum ve bu bilgisayar benim değil. Bu yüzden Eset Internet Security yükledim. Bilgisayar hiç kasmadı. Sizce kullanayım mı ?

Ve ayrıca arkadaşlar ben sistem toplamak için konu açmıştım. Ama babam derslerim yüzünden son anda kararını vazgeçirdi. Bir de dizüstü bilgisayarım vardı. Fakat o bilgisayar şuan da burada değil. Bu yüzden amcamdan bilgisayar istedim derslerim için. O da bu bilgisayarı getirdi. Bu bilgisayar ile bilindik sitelerde geziniyorum. Oyun falan taşımadığı için sıkıntı olmuyor ama yinede alışveriş yapıyoruz. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar ayrıca Eset'i 274 günlük deneme sürümü ile kullanıyorum. Crack yapmadım. İnternetten ücretsiz deneme key baktım ve buldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelişmiş Ayarlar'dan "Gerçek zamanlı dosya sistemi koruması" kısmını resimdeki gibi yapın. Daha da hafifleyecektir.

Adsız.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı