Hafif fareler gerçekten çok etkili mi?

Minsnicterb

Kilopat
En hafif 120 gram mouseler kullandım ve hiç zorlanmıyorum. 70 - 80 gram mouseler gerçekten aşırı bir performans sunuyor mu?

Önceden çok hafif olmasın diye ağırlık eklenen mouseler bile vardır. Şimdi ise ne kadar hafifse o kadar iyi. Belli bir hafiflikten sonra savrulur hesef zorlaşır diye böyleydi. Şimdi ise tam tersini diyorlar.

Ağır olanlar yani 120 gram olanlar birçok özellik ve tuş oluyor.

Rog Chakram RGb mesela bayıldım ama ağır olması düşündürdü.

Son düzenleme:
En hafif 120 gram mouseler kullandım ve hiç zorlanmıyorum. 70 - 80 gram mouseler gerçekten aşırı bir performans sunuyor mu?

Önceden çok hafif olmasın diye ağırlık eklenen mouseler bile vardır. Şimdi ise ne kadar hafifse o kadar iyi. Belli bir hafiflikten sonra savrulur hesef zorlaşır diye böyleydi. Şimdi ise tam tersini diyorlar.

Ağır olanlar yani 120 gram olanlar birçok özellik ve tuş oluyor.

Ağırın hissiyatı daha güzel bence.

Ben çok uzun zamandır hafif mouse kullanıyorum. Ağır olanlarla asla rahat edemiyorum arada saniyelik kaldırma alışkanlığım da olunca. Şu anki kullandığım da 87 gr. En iyi mouse sizin en rahat ettiğinizdir bence denemeden bilinmez.

İş yerinde hafif fare kullanıyorum ağır fare kullandığımda gün sonunda elim ciddi şekilde ağrıyordu,
evde oyun içinse ağır fare tercihim güç bendeymiş gibi geliyor oyunlarda garip ama böyle.

560 gramlık Sgm X7 kullanıyorsanız evet, ağırlık çok fark ediyor. Şuan 130 gram Steelseries rival 300 kullanıyorum (yaklaşık 4 yıldır) hiçbir eskisini görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı