Hafif kablosuz fare önerisi

Herhangi bir bütçe belirlemedim. Şu an da baktığım mouselar arasında Gloriorus model o Wireless var o da Türkiye'de 750 TL civarlarında.

Şu anda G102 profigy kullanıyorum. G305 daha ağır G102'den.

Yeni bir mouse almak istiyorum, önceliklerim hafif ve Wireless olması. 400 DPI kullanıyorum.

Kupon kardeşliği ile çok daha ucuza alabilirsin ve satın almadan önce satıcıyla konuşursan ve ürünü 3 ya da 4 dolar olarak göstertirsen çok daha az vergi ödersin.

Kupon kardeşliği ile çok daha ucuza alabilirsin ve satın almadan önce satıcıyla konuşursan ve ürünü 3 ya da 4 dolar olarak göstertirsen çok daha az vergi ödersin.

Bilmediğim bir markadan mouse almak istemiyorum. Sensör ve Wireless bilgisi yok. Ama önerin için teşekkür ederim.

Bilmediğim bir markadan mouse almak istemiyorum. Sensör ve Wireless bilgisi yok. Ama önerin için teşekkür ederim.

PMW3335 sensörünü kullanıyor ve sadece Türkiye'de bilinmeyen bir fare.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herhangi bir bütçe belirlemedim. Şu an da baktığım mouselar arasında Gloriorus model o Wireless var o da Türkiye'de 750 TL civarlarında.

Şu anda G102 prodigy kullanıyorum. G305 daha ağır G102'den.
G203 almıştım sonra da G305 aldım. G305 fazla ağır bir mouse değil. Uygun pil takılırsa daha da hafif hale getirilebiliyor. Arasında çok bir fark kalmıyor. Ben çok memnunum. Ama sizin için uygun bir ağırlık mı olur bilemem. Ancak dediğim gibi ben belirgin bir fark görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı