Hafif Windows 11 gerçek mi?

TPM 2.0 olmadan geçmek istiyorsan normal Windows 11 ISO'sunu indirip Rufus'ta no TPM seçeneğini seçebilirsin.

Riske girme bence.

231.PNG

Hocam şöyle bir yazı var ama.

TPM 2.0 olmadan geçmek istiyorsan normal Windows 11 ISO'sunu indirip Rufus'ta no TPM seçeneğini seçebilirsin.

Hocam Valorant falan açılmıyor diye biliyorum.

Hocam bende 10a gecmeyi dusunuyorum :) gelme buraya cok sıkıntılı değmez 10'dan gecmeye berbat her an çöküyor sağ tık çalışmıyor bazen donuyor i7 işlemcim RTX3050KArtım 16 GB RAM'im var sen düşün

Hocam bende 10a gecmeyi dusunuyorum :) gelme buraya cok sıkıntılı değmez 10'dan gecmeye berbat her an çöküyor sağ tık çalışmıyor bazen donuyor i7 işlemcim RTX3050KArtım 16 GB RAM'im var sen düşün
Bu sistemde Windows 10'dan aşağısıni kullanmak performans kaybina bile yol açar. Sizin yanlış yaptığınız bir şey var demek ki 4. nesil işlemci ve SSD ile Win11 bile yağ gibi akıyor bende.

Bu sistemde Windows 10'dan aşağısıni kullanmak performans kaybina bile yol açar. Sizin yanlış yaptığınız bir şey var demek ki 4. nesil işlemci ve SSD ile Windows 11 bile yağ gibi akıyor bende.

Hiçbir fikrim yok vallahi namusum gibi baktım 3.parti yazılım hiç yok

Windows 11'i hiç tavsiye etmiyorum çok kasıyor takılmalar buglar falan oluyormuş arkadaşın var, Windows 10'a geri dönecem diyordu ve bilgisayarı gerçekten iyi bir bilgisayar.

Yeni konular

Geri
Yukarı