Gıda Hafta İçi 2 GetirYemek Siparişine Cumartesi Siparişine 30 TL İndirim

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Hafta içi 2 adet en az 20 TL'lik GetirYemek siparişine cumartesi siparişi için 30 TL indirim yapılıyor. Birkaç haftadır olan bir kampanya.

Hafta içi 2 sipariş verin, Cumartesi siparişiniz 1 TL!
Hafta içi GetirYemek'ten bu kampanyayı kullanarak 2 sipariş verin, Cumartesi siparişiniz 1 TL!
Kampanya Koşulları
• GetirYemek'ten hafta içi 2 sipariş verin, Cumartesi siparişinize 30 TL indirim!
• Kampanyaya katılmak için 18.06.2021 23.59'a kadar bu kampanyayı kullanarak 2 sipariş vermeniz gerekmektedir.
• İlk siparişte bu kampanya kullanılmadığı takdirde kampanyadan faydalanamazsınız.
• Bu kampanya size ve şu an bulunduğunuz yere özeldir.
• 2 siparişinizi tamamladıktan sonra Cumartesi günü kampanyanız kampanyalar sekmesinde görünecektir.
• Hafta içi vereceğiniz siparişlerde tüm teslimat tiplerinde ve online ödeme siparişlerinizde kampanyayı kullanabilirsiniz.
• Cumartesi kulanabileceğiniz 30 TL indiriminiz restoran getirsin teslimatında ve online ödeme siparişlerinizde geçerlidir.
• Sipariş üst limiti yoktur.
• Kampanya 1 kullanım için geçerlidir.
• Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir.
• GetirYemek, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sepet fiyatlarını yukarı çekip indirimi imkansız kılmaya çalışan, işlerine gelmeyen siparişi sebepsiz iptal eden, müşteri hizmetlerinin hiçbir şey yapmadığı GetirYemek. Getir'i kullanıyorum genelde, o da getirme ücreti aldığı için sorun yapmıyor, GetirYemek müşteri hizmetleri konusunda çok sorunlu.

Sepet fiyatlarını yukarı çekip indirimi imkansız kılmaya çalışan, işlerine gelmeyen siparişi sebepsiz iptal eden, müşteri hizmetlerinin hiçbir şey yapmadığı GetirYemek. Getir'i kullanıyorum genelde, o da getirme ücreti aldığı için sorun yapmıyor, GetirYemek müşteri hizmetleri konusunda çok sorunlu.
Şu ana kadar 20'ye yakın sipariş verdim, bir kere telefonum çalmadı, bir kere rahatsız edilmedim. Tıkladım, 10 dakikaya yemeğim kapıya geldi. Sizin bölgedekiler sorunludur.

@Empty1, açıkçası bazı restoranların limitleri, Yemeksepeti'ne göre çok saçma. Fiyat olarak pek bir fark yok ama alt limitler çok yüksek. Tostçuya bile 60 TL alt limit koymuşlar fakat aynı restoranın Yemeksepeti'ndeki alt limiti 0 TL. Sanki orduya tost söylüyoruz. Genelde Popeyes için kullanıyorum ben de. Yemeksepeti'nde nedense mahallemde yok ama GetirYemek'te var. 30 dakikada kapımda olmuş oluyor. İki sipariş sonrası 30 TL indirim gayet güzel.

Ne olduğunu bilmediğim restoranlar çok sorun çıkartıyor. Tabii Burger King ile olan deneyimim çok kötüydü. 1 saat 30 dakika bekletip siparişimi iptal etmişlerdi ve müşteri hizmetleri siparişin geleceğini söylemişti. Daha sonra iki kere daha şans verip tekrar denedim ama yine aynı şey oldu. Senelerdir Burger King'den bir şey yememiştim ve görünüşe göre aynı şekilde devam edeceğim. 😅

Restoranlara git demeden alışveriş yapmayın. Alt limit yok doğuda olmanın güzel yanları hep 5 TLmin :)

İlk yaptıklarında çok fena kandırdılar insanları. Bir daha üstüme yapsalar şirketi uğraşmam. Eğer alabilen varsa güzel kampanya ama o fiyaskodan sonra tüm hevesimi kaçırdılar.

Artık her restoranda geçiyor. Bu kampanyayı ilk yaptıklarında sadece belirli restoranlarda geçiyordu ve o zaman kampanyayı sipariş sırasında seçmemiz gerekmiyordu. Ayrıca sadece 1 adet sipariş yeterli oluyordu.
Ben bu hafta içi sipariş vermiştim ama bu kampanyayı bilmiyordum. Verdiğim sipariş sayılır mı şimdi yoksa 2 tane vermem mi gerekiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı