Haftada 2 gün çalışan mühendis var mı?

ACExACE

Hectopat
İkimizde mühendis olmak istiyoruz. Bana diyor ki bazı şirketler haftada 2 3 gün çağırıyor böylelikle 2 3 işe girebilirsin ve bu şirketler yüklü maaşlar veriyormuş bunlar doğru mu? Sadece 2 3 gün çağıran şirketler var mı?

İlla vardırda. Aşırı nadir bir durum. Genelde çünkü mühendisin iş başında olması ve takip etmesi istenir sürekli. Ne mühendisi acaba alanı önemli. Her şeyin mühendisliği çıktı şimdi.

Hocam kendisine öyle bir yer bilmediğimi bana örnek şirket ismi vermesini istedim ve o da veremedi ama ısrarla var diyor bende merak ettim var mı diye?

Hiçbir fikrim yok varsa bile. Ya tekstil ya gıda alanındadır diye düşünüyorum. Normal bizim düşündüğümüz gibi muhendisliklerde öyle hiç duymadım. İmza yetkisini kullanan kişiler var bölümü okuyupta belki o tarz kişilerden bahsediyordur.

İkimizde mühendis olmak istiyoruz. Bana diyor ki bazı şirketler haftada 2 3 gün çağırıyor böylelikle 2 3 işe girebilirsin ve bu şirketler yüklü maaşlar veriyormuş bunlar doğru mu? Sadece 2 3 gün çağıran şirketler var mı?

Kimya veya gıda mühendisi dışında zannetmiyorum. Benim tanıdığım kimya mühendisi vardı şimdi aklıma geldi onun çalışma tarzı öyleydi. Tekstil boyalarını mı ne kontrol ediyordu.

Geri
Yukarı