Haftaya sınavlar olmasına rağmen bir şey bilmiyorum

ibrahimsenn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hayat kadını.
Lise 1'im yani 9.sınıf canlı derslerin çouğuna girmedim hep oyun oynadım iptal olur diye ama haftaya yapılayacak ve ben hiçbir konu bilmiyorum yani var arada bazılıranı biliyorum. Sizce ne yapmalıyım? Sınıfta kalmayacağım kesin çünkü müdür eniştem oluyor ama düşük not alırsam da ailem beni rahat bırakmazlar. Ne yapacağım? Ne yapmalıyım teşekkürler. :/

Lise 1'im yani 9.sınıf canlı derslerin çouğuna girmedim hep oyun oynadım iptal olur diye ama haftaya yapılayacak ve ben hiçbir konu bilmiyorum yani var arada bazılıranı biliyorum. Sizce ne yapmalıyım? Sınıfta kalmayacağım kesin çünkü müdür eniştem oluyor ama düşük not alırsam da ailem beni rahat bırakmazlar. Ne yapacağım? Ne yapmalıyım teşekkürler. :/

Zamanın varken çalışmaktan başka bir şey yapamazsın.

Birincisi hakka giriyorsunuz, enişteniz böyle bir şey yaparsa hiç etik bir davranış değil. İkincisi de yıl boyu yatıp da bir şey bekliyorsanız, beklemeyin hiç. Ezber yaparak girmiş olursunuz sınava. Belirli bir ünite varsa orası hakkında olan videoları izleyin. Çeşitli notlar tutun kısa kısa. Olduğu kadar anlayacağınız. Bir daha da dönem boyu yatıp, sınava çalışmayıp oyun oynamak gibi bir hareket yapma. İleride üzer bu hareketler seni.

9. sınıf konuları önemli bir temel, 9. sınıfı komple boşlaman uzun vadede zararlı. Problemin kaynağını kendin söylüyorsun, dersleri umursamamışsın. Mart ayına geldik ve Eylül-Kasım aralığındaki konular hakkında Sosyal'de yardım dileniyorsan verebileceğim tek bir tavsiye var; Sosyal'i kapat ve git ders çalış.

Yeni konular

Geri
Yukarı