Haier monitörler Türkiye'de

'Monitörler ve Görüntüleme Aygıtları' bölümünde Recep Baltaş tarafından 7 Mart 2011 tarihinde başlatılan konu.

 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.912
  Beğenileri:
  42.499
  Yer:
  İstanbul
  Haier’in Türkiye distribütörü DataStar, notebook’lardan sonra Haier monitörleri de Türkiye pazarına sunuyor.

  Geçtiğimiz yıl Haier’in Türkiye distribütörü olan ve Haier notebook’ları Türkiye pazarına sunan DataStar, Haier ürün gamını genişletiyor. Şirket, Haier’in monitörlerinin de satışına başlıyor. İlk aşamada 18.5 inç geniş ekran Haier LCD monitörü pazara sunan DataStar, monitör seçeneklerini zaman içinde artırmayı planlıyor.

  DataStar Ürün Müdürü Atilla Dandiboz, Haier’in beyaz eşyadan bilgisayara, televizyondan klimaya kadar çok geniş ürün yelpazesi olan, büyük bir üretici olduğunu vurgulayarak, DataStar olarak Haier’in tüm bilgi teknolojisi ürünlerinin Türkiye distribütörü olduklarını belirtiyor. Geçtiğimiz yıl Haier’in notebook’larını pazara kazandırdıklarını ve tüketicilere kaliteli, gelişmiş teknolojik özelliklere sahip notebook’ları daha uygun fiyata alabileceklerini gösterdiklerini söyleyen Dandiboz, “Bu yıl Haier’in diğer BT ürünlerini de tüketicilerin beğenisine sunmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda ilk olarak da monitörlerin satışına başlıyoruz” dedi.

  DataStar’ın satışına başladığı Haier HL-1850W, 18.5 inç boyutunda ve geniş ekran özellikli bir LCD monitör. 1366 × 768 çözünürlüğe ve 5 ms tepkime süresine sahip olan ürün, 16.7 milyon renk desteği sunuyor.

  Ürüne ilişkin ayrıntılı bilgi için: DataStar 0216- 544 1200, www.datastar.com.tr
   

Sayfayı Paylaş