Hain arkadaştan kurtulma

359107

Hectopat
Makaleler
1
Ben eskiden Zula oynuyordum sonra arkadaşımı sevdiğim için onunla hesabı paylaştık (çünkü o noob su ve hesabı fakirdi). Sonra o benden habersiz gizlice hesaba 100 TL yatırmış. Sonra aradan olaykar geçti benim hesabın e-postasını değiştirmek vs. istedi. Ben izin vermedim şifreyi değiştirdim o da dedi ki"o hesaba 100 TL yatıran bendim". Bende şifreyi tekrar ona vermek zorunda kaldım. Hesabımı kullanmasını istemiyorum. Eğer şifreyi değiştirirsem benim anneme söyler ve annem bana çok fazla ceza verir. Benim onu suçlamak için geçerli bir nedene ihtiyacım var.

Şu gençliğin dertlerine bak.

tiktok-tan-ataturk-e-kin-kusan-cahil-kiz_2071756_m.jpg

Kendinize açın yeni bir hesap o hesapla yolunuza devam edin. Zaten o noob olduğu için bir kıymeti kalmayacak senin hakkına girdiği için mutluda olamaz o hesapla. Kendi keyfine bak en iyisi uğraşmaya değmez.

100 TL ver ona getirisine karışma. Ama anladığım kadarıyla yaşı biraz küçük bir dostumuzsun. Annen neden ceza verir sana?

Kendinize açın yeni bir hesap o hesapla yolunuza devam edin. Zaten o noob olduğu için bir kıymeti kalmayacak senin hakkına girdiği için mutluda olamaz o hesapla. Kendi keyfine bak en iyisi uğraşmaya değmez.
Ben oynamayı bıraktım. O yan hesap açtı yayıncı onun hesabı bir güzel dizdi, neymiş benim hesabı arkadaşıyla oynamak için istiyormuş. Amacım onu başarısız yapmak ve onun birdaha böyle işlere bulaşmasını engellemek.(Ayrıca gıcık olduğum için de)

100 TL ver ona getirisine karışma. Ama anladığım kadarıyla yaşı biraz küçük bir dostumuzsun. Annen neden ceza verir sana?
Bende sanmıyorum bir oyun parası için annenin sana ceza vereceğini.
Ben oynamayı bıraktım. O yan hesap açtı yayıncı onun hesabı bir güzel dizdi, neymiş benim hesabı arkadaşıyla oynamak için istiyormuş. Amacım onu başarısız yapmak ve onun birdaha böyle işlere bulaşmasını engellemek.(Ayrıca gıcık olduğum için de)
Anlamadım senden alacağı hesabı arkadaşına mı verecekmiş.

Buluşmayı başarsam vericem. Annem bana 1 ay bilgisayar cezası verir. Çocuk 10 yaşında. Aynı sınıfta en iyi arkadaştık. Ona güvenerek hesabın verdim.

Geri
Yukarı