Haksız VAC/Overwatch banı yemek

Zamanında Glaxy CS:GO kanalındaki Cahit abi VAC ban yemişti. Hemde yayınlarda oynadığı hesapla. Tabi Overwatch banıydı o. Direk VAC banı bilemem ama Nova gibi düşük rütbedeki oyunculara Overwatch izleme yetkisi verirsen haksız ban yiyenler olur.

"Overwatch yasaklamalarına itiraz edilemez ve Steam destek tarafından kaldırılamaz veya süreleri azaltılamaz." sanmıyorum Destek'in açabileceğini ayrıca "küçük Overwatch yasaklamaları oyun içinde oyunbozanlık yapan oyunculara verilir ve en az 30 gün sürer. Yasaklama boyunca oyuncu VAC korumalı sunucularda oynayamaz, takas yapamaz ve CS:GO öğelerini topluluk pazarı’nda satamaz.
En az 30 günlük yasaklama sona erdikten sonra oyuncu VAC korumalı sunucularda oynamaya devam edebilir, takas yapabilir ve topluluk pazarı’nda CS:GO öğelerini satabilir. Verilecek ikinci bir küçük Overwatch yasaklamasının hesabınızda kalıcı bir yasaklamaya dönüşeceğini lütfen aklınızda bulundurun."

Destek ekibi ile iletişime geçip açtıran 1-2 kişi görmüştüm. Belki de yanlış anladım. Overwatch hata payı yuksek olduğu için kaldırılabilir bence.

Zamanında Glaxy CS:GO kanalındaki Cahit abi VAC ban yemişti. Hemde yayınlarda oynadığı hesapla. Tabi Overwatch banıydı o. Direk VAC banı bilemem ama Nova gibi düşük rütbedeki oyunculara Overwatch izleme yetkisi verirsen haksız ban yiyenler olur.
Tek kişi izlemiyor ki bir sürü kişi izliyor bir şüpheliyi ayrıca yüksek rütbeli kişilerin kararlarına daha fazla önem veriliyor zaten.

Tek kişi izlemiyor ki bir sürü kişi izliyor bir şüpheliyi ayrıca yüksek rütbeli kişilerin kararlarına daha fazla önem veriliyor zaten.

Şu an Global Elite Rank'ında oynayanlar bile iyi oyuncular değil. İyi oyuncuların çoğu Valve'nin resmi rekabetçi sisteminde oynamıyor. Yaklaşık 4 sene önce CS:GO'da supreme rütbesindeydim. Her maç yaklaşık 300-400 civarı izlenirdi. Çünkü gerçekten güzel maçlar dönüyordu ve profesyonel oyunculara rastlama ihtimalin vardı. Şu an çok maç atan yüksek rütbede. Sunucuların güncellenmesi ve rank sistemine el atılması gerekiyor. Ama iyi oyuncuların FACEIT, ESEA gibi platformları bırakacağını düşünmüyorum.

(Düzeltme) Zaman ne hızlı geçiyor. 4 yıl dedim ama şöyle bir düşününce aradan 6 yıl geçtiğini fark ettim. Good old days...

Yeni konular

Geri
Yukarı