Haksız yere tutanak yedim

ByKerem45

Hectopat
Merhaba, okulumda veli toplantısı yapıldı ve o toplantı da sınıf grubu vs konuşulmuş. Bizim sınıftakilerin hocadan habersiz çok küfür edilen (kızların bile sapık olduğu bir grup ) ders ile ilgili soru soran çok az kişi olan bir kurulda beni arkadaşım yönetici yapmış (benim haberim yoktu) ve şikayetler üzerine küfür edenler disipline gitti. Sonra benim o grupta tek bir küfür olmadığı halde ben o grupta yönetici olduğum için beni de disipline çağırdılar ve bana "ahlaksız olanları niye uyarmadin? Niye yapmayın demedin?" falan dediler. Bben de grubun sessiz olduğunu söyledim ama inanmadılar. Yyarın ilk kez tutanak yazacaklar. Ne yapmalıyım? Lütfen cevap verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tutanak falan yazmazlar. Lisedeki olaylara verilen disiplin cezaları %99 göz korkutma içindir. Sicilinize işlemezler. Savunma alırlar senden gözünüzü korkuturlar biraz. Sonra hepsini çöpe atarlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı