Haksız yere verilen ceza

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Recx and Flex

Hectopat
Yer
İzmir
Normalde böyle bir konu açmazdım rapor sistemiyle işimi görürdüm fakat rapor sistemindeki görüştüğüm arkadaş anlamak istemiyor beni. Konuyu da "Lafı koyup kilitlemezseniz sevinirim".

Yazım hatası yapmama rağmen yazım kuralları nedeniyle 1 saat ceza aldım fakat bu 1 saatlik ceza umurumda değil sadece neden boş yere ban atıp raporla uyardığımda cezamı kaldırmak yerine rapor sistemini meşgul etmekle suçlayıp rapor sistemini kullanmama cezası veriliyor.

Aşağıdaki fotoğrafı moderatör arkadaş düzeltmiş normalde "Sevemedim deyip. Koymuştum fakat ekran görüntüsü koyunca yanına kaymıştı. Burada yazım yanlışı olmuyor.

Ekran görüntüsü 2021-03-24 164001.png

Ekran görüntüsü 2021-03-24 163908.png

Moderatör arkadaşın mesajına beğenileri yağdırıp bana üzgün kızgın atacakları da takmıyorum.

Not: Moderatör arkadaş konuyu okumadı galiba yazım hatası yapmadığım halde ceza verildi ben buna yakınıyorum. Gel gelelim başlığa bak 🤔 .

Son düzenleme:
Normalde "Sevemedim deyip. Koymuştum fakat ekran görüntüsü koyunca yanına kaymıştı. Burada yazım yanlışı olmuyor.
Oluyor, konuda "Cevapla" butonuna basmadan önce noktanın kayıp kaymadığına bakmanız gerekirdi. Burada siz hatalısınız.

Moderatör arkadaş konuyu okumadı galiba yazım hatası yapmadığım halde ceza verildi ben buna yakınıyorum.
Sizin de dediğiniz gibi fotoğraf koyduğunuz için nokta aşağıya kaymış. Mesaj düzenlendikten sonra uyarı verildiği için sizde düzenlemiş hali görünüyor.

Sadece neden boş yere ban atıp raporla uyardığımda cezamı kaldırmak yerine rapor sistemini meşgul etmekle suçlayıp rapor sistemini kullanmama cezası veriliyor.

"Fotoğraf atınca noktanın kaydığı" ifadesini 2 kez üst üste attığınız için rapor sistemi yasağı verildi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı